2733
2739
عنوان

کیا با سابلیمینال تونستن رنگ مو و چشم رو روشن کنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1111 بازدید | 35 پست
9 روزه شروع کردی فقط ؟ کل موهات روشن شده یا فقط موهایی که تازه درمیاد ؟

موهام رو فکر نمی کنم ولی چشمام مطمعنم یکم روشنتر شده

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشم عوارض زیادی داره اول رو چیزای دیگه امتحان کن خدای نکرده چشات ضعیف نشه

عه نمیدونستم . مرسی که اطلاع دادی  

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
2728
سابلیمیتال هست دراصل که بایداموزش ببینی ودرست انجام بدی وگرنه وقت تلف کردنه

اموزش خاصی مگه داره ؟ من تو سایت دیدم فقط یه فایل صوتیه

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
برای چی استفاده کرد ؟

رنگ چشم بچه اش و بچه بور هم شد ولی خوب هم خانواده خودشون بور داشتن هم خونواده همسرش الان چمای بچه و موهاش روشنه ولی به نظرم از ژن پدربزرگ مادربزگاش بوده

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

ای خدا بس کنید.خواهرم هرچی بهش گفتیم این مسخره بازیارو نکن مدام گوش میداد با هندزفری باورنمیشه احمق دیوانه یهو اعصابش ریخت بهم کلی مامانم دکتر واینور اونور اختلال ذهنی پیداکرد و چشماش الان بشدت ضعیف شده..نکنینننننن اینکارارو اون نوجون بود احمق بود

2738
چرت نیست باید درست انجام بدی تاموفق بشی هرکسی درست انجامشون بده نتیجه میگیره

عزیزم خب اگه اینجوری بود یه کسی که یه بیماری داشت میرفت ساب میگرفت خوب میشد

چرا این همه بره هزینه واسه دکتر بده

یکی کنکور داشته باشه ساب گوش میکنه تهران قبول میشد یکی شوهر گیرش نمیومو ساب گوش میداد

اصن یکی پول نداشت خونه نداشت ماشین نداشت یه اهنگ بیکلام الکی  رو گوش میکرد پولدار میشد

هیچ‌کس‌نفهمیدِꔷ͜ꔷ▾‹🖤⃟🌻›" که‌خداوندهمِꔷ͜ꔷ▾‹🥀⃟🕸›" تـــــنـهاییـش‌رافریادزدِꔷ͜ꔷ▾‹🔞⃟🌙›" _قُل‌هُوَاللّهُ‌اَحَدِꔷ͜ꔷـ...
اموزش خاصی مگه داره ؟ من تو سایت دیدم فقط یه فایل صوتیه

بله فایل صوتی هست .من بلدنیستم تاحالا انجام ندادم ولی اینو ازیه روانشناس پرسیدم گفت باید اموزش ببینی ودرست انجام بدی وگرنه فقط وقتت تلف میشه

موهام رو فکر نمی کنم ولی چشمام مطمعنم یکم روشنتر شده

9 روزخیلی کمه تو خوبه همین  نتیجه اندک رو گرفتی . واسه تغییر رنگ چشم باید حداقل یکی دوماه استفاده کرد

من خودمم اولش فک کردم واقعا جواب میده تو کانال تلگرام یکیشو دان کردم وقتی گوش کردم باور کن صدای شرشر اب بود که تو برنامه مدیتیشنی که دان کردم دقیقاااا همون صدا بود😒

هیچ‌کس‌نفهمیدِꔷ͜ꔷ▾‹🖤⃟🌻›" که‌خداوندهمِꔷ͜ꔷ▾‹🥀⃟🕸›" تـــــنـهاییـش‌رافریادزدِꔷ͜ꔷ▾‹🔞⃟🌙›" _قُل‌هُوَاللّهُ‌اَحَدِꔷ͜ꔷـ...
9 روزخیلی کمه تو خوبه همین  نتیجه اندک رو گرفتی . واسه تغییر رنگ چشم باید حداقل یکی دوماه استفا ...

😁❤️

دوباره می خوام بازم شروع کنم گوش بدم

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 
2706