1874
1955

مامانم باید بستری میشد ولی قبول نکرد اکسیژن بردیم خونه که قرنطینه بشه ک اگر حالش بدتر بشه فوری بره بیمارستان خواهشا بیاید بگید خیلی خطری هست یعنی؟

یعنی ممکنه بیشتر درگیر بشه ریه هاش؟

چه غذاهایی دمنوش هایی ابمیوه هایی خوبه واسش درست کنم ببرم منم دوقلو هجده ماه دارم نمیتونم اصلا کاری واسش کنم خیلی حالم بده از بس گریه کردم افسرده شدم خواهرمم شاغله مرخصی نمیدن بهش وای بندا خدا مادرم ربات دستش هم خیلی وقت نیست پاره شده داشت کارای بیمارستان میکرد بره دستش عمل کنه اینجور شد خواهش میکنم هر اطلاعاتی دارید بهم کمک کنید 

مامان دوقلوها هستم😍😍

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

1983

مایعات بده 

مثل سوپ و آبگوشت 

آبمیوه طبیعی مثل آب پرتقال ،اب آناناس و... 

حالانشد قرص جوشان ویتامین c بده هرروز 

دمنوش مریم گلی و آویشن و زوفا و باذرنجبویه برای سیستم ایمنی بدنش فوق العاده اس

اسپند دود کن دائم و کندرم بنداز داخلش 

1967

الان عمه م و مادربزرگم بستری هستن

اگه میدونید نمیتونین بهش خوب رسیدگی کنین خب بستری ش کنین

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

بخور خیلی خوبه...بگو بخور بده دستگاه بخور بزاره زیر پتو نفس بکشه ...ریه رو پاک سازی میکنه

💙عضو جدید چالش بامداد خمار😊وزن شروع ۶۶قد۱۶۰وزن هدف۵۷☺با همراهی شما دوستان عزیز...💙💙💙💙

اصلا بیمارستان بستریش نکنین توی خونه زود خوب میشه ،مامان منم کرونا گرفت یه هفته ای خوب شد با دمنوش آویشن با زنجبیل ، بخور با سودا وآب جوش زود زود خوب شد خداروشکر ،اینارو انجام بدین برای مادرتون انشالله زود خوب شن

ببین سریع داروی امام کاظم صلوات الله علیه و آله زمستانه رو بگیر هر هشت ساعت تا سه روز بعد ده شب پشت سر هم صبح ها بیست و یک عدد سیاه دونه با عسل طبیعی سه روز جامع امام رضا صلوات الله علیه و آله با آب آویشن هر شب بدید بخوره آویشن رو باید دم کنی بعد هر وعده غذا یک قاشق گلاب هر روز روزی سه لیوان آب مرکبات سه لیوان آب سیب داروی کاشم رو بگیر هر شب بخورن بادوم خام درختی برای سرفه چهار تخمه برای سرفه بارهنگ برای سرفه عمل کنید شک نداشته باشید زود خوب میشن  هر دو ساعت اکسیژن خون رو اندازه بگیر بگو دائم نفس عمیق بکشن رنگ لبها و ناخن ها رو چک کن کبود نباشه سردی اصلا ندید بخورن شیر و گوشت براشون درست کن بلدرچين بگیر 

... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..
1976
بچه ها بگین ایا درصدش خیلی بالاست یعنی خیلی وضعش وخیمه

پسردایی مامانم با ۸۰%و اضافه وزن خوب شد

هر چی خدا بخواد همون میشه

به درصد و اینچیزا نیست

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
داروی امام کاظم بده بخوره. شب موقع خواب 

این چیزها بیچاره رو بدتر میکنه عمل بهتر از دعاست تو این مواقع ریه هاش از کار میافته باید فقط ویتامین اینا بخوره دعا اینا کار بکن بود ۴۵ هزار به راحتی نمیمیردن دعا خوبه فقط میتونه به آدم آرامش بده

گر خواهی جهان در کف اقبال تو باشد خواهان کسی باش که خواهان تو باشد
الان عمه م و مادربزرگم بستری هستن اگه میدونید نمیتونین بهش خوب رسیدگی کنین خب بستری ش کنین

خودش میترسه روحیه خیلی ضعیفی داره میترسیم اونجا از ترس بلایی سرش بیاد

مامان دوقلوها هستم😍😍
1718