2737
2734

سلام

• خواهش میکنم ازتون لطفا این تاپیک منو اطلاع رسانی کنین جدیدا دیگه خیلی سوءاستفاده میشه

به من کمک کنین پای این کسانی که سواستفاده می کنن رو به سایت ببُریم

هر کس بگه شاید راست میگه هم بهش شک میکنم که کاربری دوم همون طرف باشه 

ممنوعه چون شما نمیدونین کی راست میگه کی دروغ انقدرم مدارک جعلی فرستادن عکسهای کس دیگه رو فرستادن که دیگه به این چیزا به عنوان مدرک نگاه نکنین تا با چشم خودتون ندیدین

یک مدته عده ای عضو میشن میان میگن گوشت نداریم غذا نداریم گوشیمون خرابه بچه ام نمیتونه بره شاد دقیقا عین همینا رو میگن  بعد همش تو سایتن شما که پستهاشون رو نمی بینین من دارم می بینم در روز چند ساعت تو سایتن سایت ورود و خروج داره وقتی خارج میشین از سایت میزنه کاربر فلان ساعت وارد شده خروج این ساعت همش تو سایت خب اینطوری خیلی پول نتشون میشه

به خودتون نگاه نکنین میایین سایت یه دور میزنین یه تاپیک میزنین و چند تاپیک میرید و یا پست میذارین بالاخره میرید غذا درست میکنین بیرون میرید به بچه میرسید پول نتتون میشه ده هزار در ماه

از ایــــن به بـــعد هر کـــاربری پــــول بـــده لبـــاس بده به کسی برای همیشه قطع دسترسی میشه حتـــــــــــی تو خصوصی

کسی که میاد سایت نیازمند نیست ، نیازمند انقدر دغدغه داره که دنبال پول دراوردن و نون حلال میره انقدر مشکلات داره به این نمیرسه مدام بیاد سایت از مشکلاتش بگه 

بذارین برن کار کنن تو خونه حتی میتونن کار کنن می تونن اول سفارش بگیرن بعد چیزی درست کنن مثل رب و لواشک و دستگیره و این چیزا که کاربرای با غیرت دارن انجام میدن

طرف امده میگه مرغ نداریم خودش جوون شوهرش جوون چرا باید تو سایت شماره کارت بده؟ شوهرش دو جا کار کنه نشد سه جا کار کنه خودش بره دنبال کار هر طور میتونه پول به دست بیاره ولی نمیاره چرا؟ چون میان راحت از شماها که زحمت می کشین یا شوهرتون زحمت میکشن پول میگیرن

ســـــــاده نبــــــاشین

ســـــــــاده نبــــــاشین

نمی تونیم جلوی کسانی که میان سواستفاده میکنن از کاربرا بگیریم از بس که اینجا کاربرای ساده هستن تا یکی میگه نداریم میگن شماره کارت بده

خیلی مواقع اونی که اول میگه شماره کارت بده کاربری دوم همون نفر هست 

چطور دلتون میاد پول خودتون شوهرتون پدرتون رو که زحمت کشیدن به دست اوردن رو بدین به کسانی که نمیدونین چکاره هستن ؟ 

خب برن کار کنن الان کلی کار هست تو خونه میتونن انجام بدن تا گیر میافتن میان عضو میشن از شماها پول میگیرن

از این به بعد هر کاربری پول بده لباس بده به کسی برای همیشه قطع دسترسی میشه 

بـــه دوستاتون که می دونین اینطورین و پول میدن بگین چون می ترکونم حتی کاربر قدیمی باشه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌