2733
2734
عنوان

امروز دخترمو تاحدمرگ کتک زدم

20924 بازدید | 478 پست

خانما توروخدا سرزنشم نکنین خودم اعصابم خورده چطوری طفل معصوممو اینجوری کتک زدم کاش من بمیرم ای کاش بمیرم 

یکم برنج بوده براش کته کردم اوردم میگه نه خالی خورده نمیشه باز رفتم ی تخم مرغ شکوندم گفتم با این بخور باز بهونه باز بهونه 

منم یکی زدم تو گوشش بعدم جیغ زدم و باهم گریه کردیم از ی طرف شوهرم از ی طرف کرایه خونه قسط از ی طرفم این 

ای خدا ای کاش بمیرم خدا لعنتم کنه

کاربرقدیمی ام ...چرا ترکوندین منو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

تو گوشی زدن تا حد مرگ زدنه؟🤔

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده
2706