2726

دختردایی من

مثل خودم رشته ی انسانی خوند البته من بزرگترم

اسم دخت داییمم نرگسه

من دوسال زودتر کنکور دادمو رشته ی حقوق قبول شدم 

زمانی ک نرگس کنکور داشت بخدا هر هفته پنجشنبه و جمعه میرفتم بهش درس یاد میدادم... اینقد خنگ بود ک صرف فعل هارو هم بلد نبود 

خلاصه اینقد کمکش کردم ک او فقه و حقوق قبول شد (دیگه هردو رشته هم مثل همن) حالا ک دانشگاهش شروع شده ایییینقد خودشو میگیره 

ی کتاب میخواستم ازش بگیرم دوبار زنگ زدم اصلا رد داد بعدم گذاشتم تو بلک لیست، برگشته ب من زنگ زده میگه: مگه من کتابفروشی دارم هی زنگ میزنی... کتابای من تو زیرزمینه و برو از یکی دیگه بگیر

اینقد دارم ب خودم فحش میدم ک خدایا من اینقد خوبی در حق این ادم کردم اونوقت اینه جوابم؟؟؟؟ 

خیلی ناراحتم😔😔😔

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

تازه وقتی هم دانشگاه‌ قبول شد چون داییم زیاد وضع مالیش خوب نبود تمام کتابای خودمو دادم این بشر ک دیگه پول کتاب نده

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عب نداره😃

چرا عب داره

از دست خودم شاکیم ک چرا اینقد خوبی در حقش کردم 

تازه وقتی هم دانشگاه‌ قبول شد چون داییم زیاد وضع مالیش خوب نبود تمام کتابای خودمو دادم این بشر ک دیگ ...

چه نمک نشناس و بیشعور

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
جدی

اره بخدا 

ی شب تا 3 نصف شب خونشون بودم داشتم بهش درس یاد میدادم

اصلا انگار ن انگار 

2706