1874
1959

دختردایی من

مثل خودم رشته ی انسانی خوند البته من بزرگترم

اسم دخت داییمم نرگسه

من دوسال زودتر کنکور دادمو رشته ی حقوق قبول شدم 

زمانی ک نرگس کنکور داشت بخدا هر هفته پنجشنبه و جمعه میرفتم بهش درس یاد میدادم... اینقد خنگ بود ک صرف فعل هارو هم بلد نبود 

خلاصه اینقد کمکش کردم ک او فقه و حقوق قبول شد (دیگه هردو رشته هم مثل همن) حالا ک دانشگاهش شروع شده ایییینقد خودشو میگیره 

ی کتاب میخواستم ازش بگیرم دوبار زنگ زدم اصلا رد داد بعدم گذاشتم تو بلک لیست، برگشته ب من زنگ زده میگه: مگه من کتابفروشی دارم هی زنگ میزنی... کتابای من تو زیرزمینه و برو از یکی دیگه بگیر

اینقد دارم ب خودم فحش میدم ک خدایا من اینقد خوبی در حق این ادم کردم اونوقت اینه جوابم؟؟؟؟ 

خیلی ناراحتم😔😔😔

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965
1967
1974

خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند

توآن دمی که خون چکیده در جامت🥂جهنمیست میان قلب آرامت ❤مرا مبر به سرزمین بدنامت🖤 به گوشه ی سکوت بی سر انجامت😥 تووووآن غمی که خنده بر لبت داری 😊به صورتت نقاب معرفت داری 😍بجز بغض بگو چه در دلت داری؟ بییییی عشق چگونه امنیت داری؟💔

هچیوقت به کسی‌خوبی‌نکنین اگر‌کردین توقع حوبس نداشته باشین

چون‌ خیلی از ادمای حیوونای پیشرفته این که فقط به دنبال منافعشونن و وقتی نیازی بها نداشته باشن میندازنت دور

نیلی جون زندگیمو بهت مدیونم عاشقتم بهترینم💖

منم ی مدت معلم خصوصی بودم،سه روز پشت سرهم ب دختر خالم بدون هیچی دیفرانسیل درس دادم بعد روز آخر کلاس و شاگرد داشتم گفتم وقت ندارم،گفت مگه آموزشگاه چند بهت میده بگو خودم بدم 🥺🙃🤒

1718