2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اره من.همه چی نسبت به دوماه پیش دو سه برابر گرون شده.منم اشتباه کردم موقع ارزونیا نخریدم،الان بااین ...

منم فقط ضروريا رو گرفتم

به هركي ميگم ٣٠ تومن شده باور نميكنه

مرنج و مرنجان
2738

من فقط ضروریا رو خریدم. لباس تا ۳ماهگی خریدم لوازم بهداشتی،وان لگن وتشت،سرویس رخت خواب،ساک حمل. تخت نوزاد نوجوان هم دادیم ساختن. حدود ۵تومنی شد همش. فعلا همینا کافیه برای چند ماه اول بعد بزرگتر که شد هرچی لازم داشت میخریم

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
من فقط ضروریا رو خریدم. لباس تا ۳ماهگی خریدم لوازم بهداشتی،وان لگن وتشت،سرویس رخت خواب،ساک حمل. تخت ...

سرويس خواب من كه نوزاده نوجوان هم نيست شد ١١ تومن!!!

مرنج و مرنجان
سرويس خواب من كه نوزاده نوجوان هم نيست شد ١١ تومن!!!

نه من دادم ساختن شد ۲۴۰۰خیلی خوب شده. البته تخت نوزاد نوجوان فقط هستا کمد و بوفه نداره، چون جا نداشتم اصلا

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
نه من دادم ساختن شد ۲۴۰۰خیلی خوب شده. البته تخت نوزاد نوجوان فقط هستا کمد و بوفه نداره، چون جا نداشت ...

بازم خيلي خوب شده

من تخت نوزادو دراور گرفتم

مرنج و مرنجان
2706