2726
عنوان

کلاس آنلاین

2054 بازدید | 87 پست

سلام، به نظرتون چه کارهایی میتونم انجام بدهم که شاگردانم در کلاس مجازی، هم درس را یاد بگیرند هم از کلاس خسته نشوند؟ معلم بچه های شما چه ویژگی مثبتی دارد که از کلاس آنلاین هو راضی هستید؟ چه ویژگی منفی دارد که شما را ناراضی کرده است؟ 

از پاسخگویی شما سپاسگزارم 💐 

جواب بدهید😁زمین گرد است شاید واقعا معلم بچه شما باشم😉

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

میتونی یه تایم کوتاهی رو اختصاص بدی به حرف زدناشون مخصوصا اگه دختر باشن عاشق اینن که با دوستا و معلماشون درد و دل کنن و حرف بزنن به نظرم اینجوری جو کلاس تغییر میکنه و بهتر میشه

یا اگه ابتدایی هستن میتونی براشون مسابقه فکری بزاری یا باهاشون بازی کنی.مثلا بهشون بگو که هرکی که تونست سه بار پشت سر هم ...... تکرار کنه و غلط نداشته باشه برندس و.. بهش نمره میدم

لذت وصل نداند مگر آن سوخته ای که پس از دوری بسیار به یاری برسد..:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بااونک دانشجوهستم  دنبال ی فرد بیکارم ک بشینه کلاس انلاین منو شرکت کنه و بجام امتحان بده درس ...

پس یه برنامه مچ گیری هم میگذارم😁

2728
میتونی یه تایم کوتاهی رو اختصاص بدی به حرف زدناشون مخصوصا اگه دختر باشن عاشق اینن که با دوستا و معلم ...

آی گفتی😁آره عاشق حرفن😀از وقتی که گذاشتی ممنون

پس یه برنامه مچ گیری هم میگذارم😁

توروخدا سخت نگیرید  بخدا استادا دانشگاه عقده ای هستن  باید در ب در بریم دانشگاه و این ور و اون ور  برای جزوه و تحقیق و بدبختی تو این کرونا 

توروخدا سخت نگیرید  بخدا استادا دانشگاه عقده ای هستن  باید در ب در بریم دانشگاه و این ور و ...

دانشگاه فرق داره، این نسل دارن بی سواد بار میان، همین جوری اوضاعشون داغون بود، حالا از زیر پتو میخوان یه حاضری بزنن و سال دیگه بگن معلم ریاضی مون بیسواد بود کرونا بود یاد نگرفتیم

دانشگاه فرق داره، این نسل دارن بی سواد بار میان، همین جوری اوضاعشون داغون بود، حالا از زیر پتو میخوا ...

بیخیال انقد لیسانس و فوق لیسانس بیکار داریم ک تو دوران خودشون مخ بودن    سخت نگیر آینده فقط با پارتی درست میشه

بیخیال انقد لیسانس و فوق لیسانس بیکار داریم ک تو دوران خودشون مخ بودن    سخت نگیر آینده فق ...

به خدا با گوشت و پوست میگم راست میگی🌷من الان میخوام حقوق خودم حلال بشه

به خدا با گوشت و پوست میگم راست میگی🌷من الان میخوام حقوق خودم حلال بشه

زیاد خودتو اذیت نکن عزیزم   ما ک خیری ندیدیم از مدرکامون  اطرافیان  فقط اونایی ک پارتی داشتن سرکارن   اونوقت شوهرو داداش من با فوق لیسانس و سهمیه جانبازی بیکارن  دنبال کارگری برا این و اونن

به نظر من ویس های کوتاه بزارید که بچه ها خسته نشن و گوش کنن

اگر کسی وسط درس سوالی داره بذارید بپرسه چون بعدش یادش میره😐

و اگر بین دانش اموزا رقابت بیفته همه تلاش میکنن 

مثلا اگر معلم ریاضی هستین بگید که فلان سوال رو همه حل کنن وقتی که گفتم همه جوابا رو بفرستن

اینطوری بچه ها هم خوششون میاد هم شما میفهمید که کیا یاد گرفتن کیا یاد نگرفتن

به نظر من ویس های کوتاه بزارید که بچه ها خسته نشن و گوش کنن اگر کسی وسط درس سوالی داره بذارید بپرسه ...

چه خوب، ممنونم از راهنمایی ات🌷

2706