2737
2734

یه پسر هم سن پسرم داره،،پسرم ۵اون ۶سالشه 

از صب تا شب باهم خرابکاری میکنن 

و هرچی حرف بی ادبی بلدن میگن

دارم روانی میشم یه لحظه ارامش ندارم😡😡

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه

تو شرایط کرونا؟؟؟

من با تمام بدی هایم خدایی به شدت خوب و مهربان و بخشنده دارم، او تمام گناهانم را دید اما بخشید،تمام اشتباهاتم را دید اما نادیده گرفت،او تمام سرکشی هایم را طوری بخشید که فرشتگان نویسنده اعمالم هم از خاطرشان رفت، توبه مرا طوری پذیرفت که انگار هیچ وقت خطایی نکردم، روحم را تطهیر کرد،پاکتر از قبل، او تمام دعاهایم را اجابت کرد،تمام درهای بهشت را به رویم گشود،او تمام امیدم را با نگاه مهربانش پاسخ داد،عاشقانه مرا در آغوش گرفت، چقدر زیباست خدا داشتن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ماله من مادرشوهرم پدرشوهرم قرارع بیان این ماهه کلا اینجا باشن😐

خدایا ازت ممنونم ک منو لایق مادرشدن دونستی بعداز یکسالو نیم دقیقا زمانی ک ناامید شده بودم و فکرشو نمی‌کردم نتیجه بگیرم ازت خواهش دارم صحیح و سالم بزاریش بغلم هم نخود منو هم تمامی بچه های دنیا رو⁦♥️⁩⁦♥️⁩تاریخ مثبت شدن بی بی چک۱۴۰۰/۷/۱۱😍
2738
چرا اومده خونتون مونده

خونه ما خونه پدریشونه ارث رسیده به شوهر من مادرشونم اینجا زندگی میکنه

همیشه میاد خونه ما دیگه

خونشون یه شهر دیگس

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
چرا واقعا از این چیزا خسته میشین ؟؟

چرا نشیم؟؟؟؟؟از هشت صب تا یازده شب دوتا بچه شیطون بریزن و بپاشن شما خسته نمیشی؟

خونه ما خونه پدریشونه ارث رسیده به شوهر من مادرشونم اینجا زندگی میکنه همیشه میاد خونه ما دیگه خونش ...

یعنی مادرشوهرتم تو خونه شماس؟

والله چی بگم من حوصله بچه خودمم ندارم

انسانیتی نیست وقتی کار انسانها کشتن بچه هاست
چرا نشیم؟؟؟؟؟از هشت صب تا یازده شب دوتا بچه شیطون بریزن و بپاشن شما خسته نمیشی؟

نه تو زندگی بالاخره باید با یه چیزی دست و پنجه نرم کنی حالا یکی مشکل شما داره والحمدالله موقته بذارید خوش بگذره بهتون با خواهرشوهرتون صمیمی باشید باهم جمع و جور کنید

2706