2726
عنوان

موهامو خودم کوتاه کردم :/

522 بازدید | 16 پست

ارایشگاه که نمیشه برم.

بعد موخوره داشت.

قیچی برداشتم هرجاشو حس کردم خوب نیست چیدم.

فر و حلقه حلقه س زیاد گند زدنم دیده نمیشه.

ولی بازم خودم میفهمم یه طرفش بلند تره قشنگ :)) فعلا دم اسبی کردم شوهرم نبینه.

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood

متم اینکار کردم ولی موهام عین پله پایین و بالا رفته یه جا کوتاه یه جا بلند ب چه وضعی افتادیم

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

😂

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متم اینکار کردم ولی موهام عین پله پایین و بالا رفته یه جا کوتاه یه جا بلند ب چه وضعی افتادیم

منم اگه صاف کنم حتما خیلی داغونه. خداروشکر فرفریه :)))

مث من همش ببند کسی نبینه

2728
نخند سرت میاد

موهای منم موخوره داره شدید

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
لعنت به کرونا

مشکل اینه من دلمم نمیاد کوتاه کنم با این وضعشون 😑

منم همیشه همینکارو میکنم بهتر ارایشگاهه

منم زیاد اینکار رو کردم ولی اینبار اصلا حوصله نداشتم دقت نکردم :/ و گند زدم

هرچی بیشتر دلت نیاد بدتر میشه خواهر

همینطوره... با قیچی باید کوتاه کنم منم

2706