2726

سلام دانش آموز رشته ی تجربیم از اصول برنامه ریزی سر درنمیارم و به یک مشاور خوب نیاز دارم اما مشاوران مشهور به دلیل اینکه شناخته شدن هزینه های زیادی برای مشاوره میخوان و البته وقت زیادی هم ندارن پس از مدتی تحقیق به گروه مشاوره ی سیب ترش و گاماس 20 رسیدم و تصمیم گرفتم در گروه مشاوره ی سیب ترش ثبت نام کنم ولی خیلی میترسم که خوب نباشن نظر شما چیه؟ آیا با توجه به اوضاع آشفته ی محافل کنکوری میتونم به این گروه اعتماد کنم ممنون میشم راهنمایی کنید .

سلام عزیزم من خودم سیب ترشی هستم بنظرم تیم خیلی خوبی هستن و سیبترش از گاماس ۲۰ یه کم منظم تر و اصولی تره و اموزش مشاوراشون هم خیلی بهتر بوده فکنم

در کل مشاورای سیب ترش خیلییی خوب هستن من که راضی بودم. همه چیزشون رو برنامه و اصولی هستش

سلام عزیزم من خودم سیب ترشی هستم بنظرم تیم خیلی خوبی هستن و سیبترش از گاماس ۲۰ یه کم منظم تر و اصولی ...

عزیزم پیگیری و نحوه کارشون چطوره ؟ و اینکه خودت مشاور انتخاب کردی؟ 

من خودم مشاور دارم ولی خوب می خوام برای سال بعدم تصمیم بگیرم بیام سیب ترش یا همینجا بمونم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم پیگیری و نحوه کارشون چطوره ؟ و اینکه خودت مشاور انتخاب کردی؟  من خودم مشاور دارم ولی خوب ...

من خودم مشاورم رو انتخاب نکردم مشاور ارشد برام با توجه به شرایطی ک داشتی مشاوری ک برام مناسب بودن رو انتخاب کردن

نحوه کار مشاوراشون ب این شکله ک هر شب ازت گزارش کار میگیرن و تحلیل میکنن و خب در طی هفته میتونین از طریق واتساپ یا تلگرام باهم در ارتباط باشین 

بعد با توجه ب بسته ای ک انتخاب میکنین ک طرح یکبار تماس در هفته باشه یا دوبار یا سر بار، طبق همون هر هفته زنگ میزنن و در مورد برنامه و کلی چیز دیگ حرف میزنین

و خب چیزایی ک همه مشاورا ب دانش اموزاشون یاد میدن  مثل روش مطالعه و ... رو هم میگن

برنامه هایی ک مشاورا میدن هم شخصیه و متناسب با شرایط خودتونه

بعد یه توصیه هم بکنم=) بنظرم خودتون مشاورتون رو انتخاب کنین بهتره چون مثلا من صحبت های بعضی مشاورا زیاد روم تاثیر نداره ولی صحبت های بعضی دیگه خیلی تاثیر داره برام

و خب اگ خودتون انتخاب کنین میدونین چ مشاوری برای شخصیت شما اوکیه و میتونه براتون مفید باشه

در ضمن اگه خواستین ثبت نام کنین برای سال دیگه، باید اسفند ماه رزرو کنین چون مشاور هاشون ممکنه ظرفیتشون تکمیل شه و همچنین مشاور هایی ک خیلی خیلی خوبن هم مطمئنا زود ظرفیتشون تکمیل میشه من خودم میخوام با یه مشاور دیگه سال بعد پیش برم و از اسفند رزرو میکنم

موفق باشین♡

2728
سلام عزیزم من خودم سیب ترشی هستم بنظرم تیم خیلی خوبی هستن و سیبترش از گاماس ۲۰ یه کم منظم تر و اصولی ...

سلام، منم میخوام از سیب ترش مشاور رزرو کنم، میخواستم بدونم آیا واقعا کارشون خوبه؟ یعنی  توی روند درس خوندنت پیشرفت دیدی؟ به نظرت هزینه شون نسبت به مشاورای دیگه چطوره؟ به نظرت کدوم مشاور بهتره واسه انتخاب؟

سلام، منم میخوام از سیب ترش مشاور رزرو کنم، میخواستم بدونم آیا واقعا کارشون خوبه؟ یعنی  توی رون ...

سلام گلم. بنظرم اقای ورمزیار، باحجب، روحانی، اسپنانی، محبی و خانم چپرلی کارشون عالیه مشاور خودم اقای ورمزیار هستن و خیلی راضیم باعث پیشرفتم شدن.

راستش من در جریان هزینه ی گروه مشاوره های دیگه نیستم ک بتونم بگم نسبت ب بقیه هزینه سیب ترش مناسبه یا نه. ولی نسبت به کیفیتی ک ارائه میدن هزینشون خوبه. تازگی هم یه طرح درآمد زایی دانش آموزی زدن جزئیاتش تو کانال هست‌. اگه دانش آموزی تو پرداخت هزینه مشاور مشکل داشته به راحتی با روزی ده دقیقه وقت گذاشتن میتونه هزینه مشاورش رو خودش در بیاره و ب خونواده ش هم فشاری وارد نکنه.

سلام گلم. بنظرم اقای ورمزیار، باحجب، روحانی، اسپنانی، محبی و خانم چپرلی کارشون عالیه مشاور خودم اقای ...

سلام عزیزم میشه بگی باید تو چه سایتی برم و ثبت نام کنم ؟ هر جا میرم مرتبط نیست و پیداش نمیکنم 

قیمت هم اگه میشه بگین 

ممنون

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     

سلام عزیزم.من به تازگی از یه موسسه کنکوری آنلاین مشاوره گرفتم که حالا اسمشو نمیگم😅ولی خیلی پیگیر نیستن.یا مثلا گزارش کار که میفرستم فقط میگه اوکی😐این موسسه سیب ترش که شما میگین چجوریاس؟مثلا گزارش کارو براتون همین آقای ورمزیار چجوری چک میکنن؟ میشه لطفا جواب بدین؟

سلام گلم. بنظرم اقای ورمزیار، باحجب، روحانی، اسپنانی، محبی و خانم چپرلی کارشون عالیه مشاور خودم اقای ...

سلام عزیزم.من به تازگی از یه موسسه کنکوری آنلاین مشاوره گرفتم که حالا اسمشو نمیگم😅ولی خیلی پیگیر نیستن.یا مثلا گزارش کار که میفرستم فقط میگه اوکی😐این موسسه سیب ترش که شما میگین چجوریاس؟مثلا گزارش کارو براتون همین آقای ورمزیار چجوری چک میکنن؟ میشه لطفا جواب بدین؟

سلام 

گروه مشاوره سیب ترش با مشاورین مجرب و با تجربه و رتبه های برتر کنکور هست

این هم لینک کانالشون با کلی آموزش مشاوره وانگیزشی رایگاااان حتما عضو بشید

https://t.me/joinchat/D-sJYDd-Ohk0MGNk

سلام عزیزم.من به تازگی از یه موسسه کنکوری آنلاین مشاوره گرفتم که حالا اسمشو نمیگم😅ولی خیلی پیگیر نی ...

سلام گلم. مشاورم گزارشم رو توی یه ویس تحلیل میکنن معمولا هم ۳۰ ثانیه تا ۱ دقیقه میشه‌. درس ب درس بررسی میکنن مثلا میگن تعداد تست زیستت کم بوده باید بیشترش کنی یا ساعت مطالعه ی فلان درس کم بوده و گاهی اوقات انرژی میدن میگن خوب خوندی همینجوری پیش برو و... (وقتی گزارشم خوب بوده😅)

از لحاظ پیگیری واقعا عالی هستن چه برای گزارش چه برای کارنامه ازمون چه تحلیلش چه تماس هامون در کل من خیلی راضیم

ببخش یکم دیر جواب دادم😆

سلام عزیزم میشه بگی باید تو چه سایتی برم و ثبت نام کنم ؟ هر جا میرم مرتبط نیست و پیداش نمیکنم  ...

سلام عزیزم تو تلگرام سرچ کن siiibtorsh برات کانالو میاره. برای ثبت نام باید به اکانت رزرو پیام بدی که ایدیش داخل بیوی کانال هست. قیمت مشاورین هم تا جایی که میدونم در حال حاضر ماهانه برای ۴ بار تماس هفتگی ۲۹۰ تومنه و برای مشاورای ارشد فکنم حدود ۴۰۰ تومن باشه

سلام عزیزم تو تلگرام سرچ کن siiibtorsh برات کانالو میاره. برای ثبت نام باید به اکانت رزرو پیام بدی ک ...

ممنون عزیزم از توضیحاتت ❤

فقط اینکه آیا واقعا نتیجه گرفتید و خوب بوده ؟

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     
2706