بچه ها میشه لطف کنید برای مادر دوستم دعا کنید

حالش بده تو ای سی یو بستری شده و بهش دستگاه وصله

ازتون خواهش میکنم اگر در توانتونه براش حمد شفا بخونید

انشالله خدا هرچی میخواید بهتون بده 

بچه ها میشه لطف کنید برای مادر دوستم دعا کنید حالش بده تو ای سی یو بستری شده و بهش دستگاه وصله ازت ...

الهی که به آبروی 14 معصوم شفا پیدا کنن... چشم دعا شون میکنم عزیزم

.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چشم عزیزم میخونم حتما.... الهی دامنت سبز شه.خوشبخت ترین آدم دنیا شی..الهی مادرتون هم روحشون شه..

ممنون دوستم .خیلی نا امیدم.همه چی سیاه شده برام 

امیدم به روزای قشنگه سه نفرمونه...امیدم رو نا امید نکن خداااااااا

عزیزم من از ته قلبم برات دعات می کنم و هرتعداد مقدور باشه برات صلوات نذر می کنم الهی به حاجتت برسی 

اگه دوست داشتی برای ازدواج  و خوشبختی منم دعا کن ممنون 

السلام علیک یا بقیه الله " عجل الله تعالی فرجه " به جمع 👈 مشق انتظار👉 بپیوندید.تاپیک جامع کلیپ های مهدوی مشق انتظار
عزیزم من از ته قلبم برات دعات می کنم و هرتعداد مقدور باشه برات صلوات نذر می کنم الهی به حاجتت برسی&n ...

فدایه توبشم مهربونم... چشم حتما برات قرآن میخونم الهی حاجت رواشی عزیزم وخوشبخت شی ودلت شادشه عزیزدلم 

.... 
عزیزم إن شاءالله که حاجت روابشی وبهترینا نصیبت بشه😍😍😍😍برای حاجت روایی منم بخون خیلی دلم گرفته

الهی حاجتت برآورده شه عزیزم الهی طعم شیرین خوشبختی رو بچشی عزیزم... برات خوندم عزیزم

.... 
2706