2726

به جون خودم قسم الان سال ۱۴۰۰ هست😂

قسمای دیگه هم‌خوردنش راحته وقتی اعتقادی نباشه درست مثل من که البته اینجا جاش نیس کاربریمو دوس دارم

ادما بخاطر منفعتشون خیلی راحت قسم‌میخورن

انقد ساده و زودباور نباشید

میدونم که عاشق‌دروغ و ریایید چون‌هروقت راس گفتم فحشم‌دادین😁و‌رفتین دنبال دروغ

اما این به خودتون صدمه میزنه و ضعیفتون میکنه

خقیقتو بگید حقیقتو بشنوید بدون ترس از قضاوت بدون قضاوت کردن

مرسی کرونا مرسی قرنطینه که باعث‌شدی‌تعطیل شم و به نینی سایت افتخار حضور بدم تا این تایم😂

شبتون خوش😉

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

اون فردی ک میگی اگه دنبال همون چیزی بود ک میگی جواب تک تک خانمارو میداد به تک تک خانما درخاست دوستی میداد بلکه یکیش قبول کنه و باهاش حرف بزنه 

من ک ندیدم

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون فردی ک میگی اگه دنبال همون چیزی بود ک میگی جواب تک تک خانمارو میداد به تک تک خانما درخاست دوستی ...

نه‌مظنورم‌اون‌نبود کلی گفتم

قسم‌خوردن ساده اس

میتونم‌بیام پیویت به هژاران جیز‌مذهبی قسم بخورم

هیجوقت کسیو‌با خرفاش باور نکنید

2728
اون فردی ک میگی اگه دنبال همون چیزی بود ک میگی جواب تک تک خانمارو میداد به تک تک خانما درخاست دوستی ...

چیشده

داشتیم فیلم آدمخوارها رو نگاه میکردیم که من                                                              جیغ کشیدم          بابام گفت نترس دختر گلم اینا ادمخوارن باتو کاری ندارن 

گاها حرفها متناقض میشن

اما هرگز سعی ب قضاوت نمیکنم

و حتی یک درصد تلاشی نمیکنم برای دلشکستن

چ طرف راست بگه چه دروغ!

و گاهی بعضیا حرمت قسم رو میشکنن

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///
چیشده

ی پسری میگفت قربانی تجاوز شده

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
گاها حرفها متناقض میشن اما هرگز سعی ب قضاوت نمیکنم و حتی یک درصد تلاشی نمیکنم برای دلشکستن چ طرف ...

اسمی از کسی‌نبردم

خودمو بدنام کردم که قسم‌دروغ‌میتونم‌بخورم

ولی من عاشق‌بدنامیم چون بهم قدرت میده

اابته این درسی بود برای خیلیا

ی پسری میگفت قربانی تجاوز شده

مرسی گلی جان

داشتیم فیلم آدمخوارها رو نگاه میکردیم که من                                                              جیغ کشیدم          بابام گفت نترس دختر گلم اینا ادمخوارن باتو کاری ندارن 
اسمی از کسی‌نبردم خودمو بدنام کردم که قسم‌دروغ‌میتونم‌بخورم ولی من عاشق‌بدنامیم چون بهم قدرت میده ...

بدنامی و قدرت؟

عجیبه

اسمی از کسی‌نبردم خودمو بدنام کردم که قسم‌دروغ‌میتونم‌بخورم ولی من عاشق‌بدنامیم چون بهم قدرت میده ...

متوجه منظورت شدم عزیزدلم❤

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///

تو هر تاپيكي كه تا حالا ديدمت پرت و پلا زياد گفتي

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
تو هر تاپيكي كه تا حالا ديدمت پرت و پلا زياد گفتي

هنوز تو مخمه ک میگفت قرنطینه دیگه چیه عادت کنید دیگه مگه مث شما بیکاریم ک بمونیم تو خونه :)

2706