2726
عنوان

چجوري مچ شوهرمو بگيرم خيانتش اثبات شد بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 5106 بازدید | 150 پست
نميشه وفت تو گالري خودم

خب عزیزم باگوشی اون برو

باگوشی خودت بری ک حتما میره گالری خودت

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤

کار عاقلانه اینه که بری خودتو پیش یه مشاور خالی کنی و به خانواده ها نکشونی قضیه رو،و تصمیم طلاق رو هم مشاوره راهنماییت میکنه.

بیشتر ازینم لازم به کنکاش نیس،هرچی رو باید میفهمیدی فهمیدی دیگه،حالا میخای چی که مثلا خونه زنه رو بفهمیو از ارتباطشون بیشتر سردر بیاریو خودتو عذای بدی...

ببین همون مشاور از همه بهتره...لطفن زندگیتو خراب نکن،به روی شوهرتم نیتر و بهش محبت کن،پاش لغزیده ،ولش میکنه،دوروزمونه ی بدیه،به قرآنو نماز پناه بیار تا یکم دلت آروم شه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکاری هم میتونی بکنی برو تنظیمات

اگ اثرانگشت داره اثرانگشت خودتو اضافع کن

اینجوری هرفایلی اَپی ک قفل داره بااثرانگشتت میتونی باز کنی

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
2728
راستش با مامانم حرف زدم 🙁 نه اين وسط خيليا بودن كه باعث جدايي شدن مامانم مقصر نبوده بيخيال اگه اون ...

خدا بزرگه درست میشه انشالله خدا بهترین رو بهت بده

تجربه خودمو میگم شاید خدا کسی ازت بگیره که فکر میکنی واست عزیزه 

ول بعدش عزیزترینشو بهت میده❤

💝اللّهم صل علی محمد وآل محمد💝
چجوري برم تو تنظيمات گوشيش وقتي قفله؟؟؟

مگ نگفتی قفل گوشیش بازمونده؟

قفل شد؟

ببین تنها راهش میدونی چیه؟؟؟بری دنبالش با برادرت یا کسی که ماشین داره بیوفتی دنبالش بری بزار خوب بره پیش طرف مشغول شه بعد قشنگ ببین دوتا بچه هاتم ببر برو اونجا سر مچشو بگیر بعد یه زیرگوشی بخوابون زیر گوشش بگو خجالت بکش از این دوتا بچه برگرد خونه ،اگر فکر طلاق گرفتنی درست نیست چون عموی خودمم همینجوره همه هم میدونن😹

2706