2726
عنوان

چجوري مچ شوهرمو بگيرم خيانتش اثبات شد بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 5100 بازدید | 150 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببين در اينكه با همن شكي نيست حتي خونشم ميره طوري كه اونجا حمام هم ميره...فقط الان بايد چيكار كنم؟؟؟؟ كمك كنين توروخدااااا...به مامانم اينا نميخوام بگم دق ميكنن.. چيكار كنم با دو تا بچه كوچيك...ضمنا زنه ميدونه كه شوهرم زن و بچه داره حتي اسم بچه هامم ميدونه

والا نمیدونم، من دوستم اینجوری برام تعریف کرده که؛

فقط اون لحظه، گوشیشو برداشتم قایم کردم اولش خیلی وحشی بازی درآورد که پسش بدم ولی من ندادم بعد گفتم شروع کرد انکار کردن و بدوبیراه به من فقط میخواست اون لحظه گوشیو ازم بگیره که گنداشو پاک کنه،میدونستم بدم دستش پاک میکنه و همه چیو انکار میکنه، همه جا رو گشت پیداش نکرد دید کاری از دستش برنمیاد رفت بیرون از یه قبرستونی زنگ زد به طرفش.

حالا توام بستگی داره به طرفت، گاهی مچشونو بگیری بدتر میکنن گاهی میترسن میشینن سر زندگی

2728
توروخدا كمكم كنين مغزم كار نميكنه بدنم ميلرزه ٥ دقيقه يه بار لرز ميكنم در حد غير قابل كنترل

اینجا یه خانم همین الان تاپیک طلاق زده

خیلی زرنگه

برو ازش کمک بگیر

عاشق کوه و طبیعت و گردش.

من الان كاملا هنگم اصلااااااااااااا فكر نميكردم اين آشغال همچين كاري بكنه...من زن بساز و صرفه جويي هستم و هي پس انداز كردم و جمع كردم كه اين بيشرف الان برا كس ديگه سفره پهن كنه تو رستوران و بره عشق و حال با يه هرزه عوضي

توروخدا كمكم كنين مغزم كار نميكنه بدنم ميلرزه ٥ دقيقه يه بار لرز ميكنم در حد غير قابل كنترل

فقط اسکرین بگیر برا خودت بفرست از گوشیش پاک کن نفهمه  بعدم رو اکانت واتس اپشو اسکن کن رو ی واتس اپ دوم رو گوشی خودت نوتیفشم خاموش کن متوجه نشه

گوشيش يه عالمه رمز داره...همه جا گالري واتساپ اينستا مسيج تماسها همه قفلن...الانم شانسي باز مونده بود خوابش برده بود تونستم فقط اينستا كه باز بود رو ببينم بقيه همه قفل داره 

2706