2410
2553

سلام.١٢ ساله ازدواج كردم و دوتا بچه دارم. خودم ليسانس دارم و شىوهرم سيكل.نا اين سالهاي اخير وضع ماليش خوب شده.. دو سه بار بهش شك كردم و دعواي شديد راه انداختم اما هربار منكر شد كلا و گفت توهم زدي و الكي مشكوكي و با اين شكات داري زندگيتو خراب ميكني..تازه طلبكارم شد ازم و منم به خيال اينكه شايد اشتباه كردم و البته بيشتر از اون رو حساب اينكه ذره اي بهش شك نداشتم و با عشق ازدواج كرده بوديم، فكر كردم حتما من الكي حساس شدم و گفتم اون اهل اين كارا نيست...تا اينكه چند وقتيه بهش مشكوك شدم...رو گوشيش رمز خيلي سخت گذاشته و به هيچ وجه گوشيشو از خودش دور نميكنه...منم كه چندبار گفتم چرا رمز گذاشتي گفته بخاطر محل كارم نميخوام اطرافيان يهو برش دارن سر از حساب كتابم در بيارن...تا اينكه خداخواهي شد يهو رمز گوشيش باز بود و خوابش برد منم سريع برداشتم رفتم تو گوشيش ديدم مشغول چت با يه زن تو اينستا بوده كه خوابش برده...منم چتاشونو خوندم و فهميدم با همن ...حتي بين چتا زنه يه عكس دوتايي از خودش و شوهرم تو يه رستوران گذاشته بود و اينكه يه جا گفته بود به شوهرم كه زود بيا دير ميشه بيا همينجا دوش بگير بريم...يعني اينكه زنه خونه داره و شوهرمم مدام اونجا رفت و آمد داره...تمام بدنم داره مثل بيد ميلرزه به زور تايپ كردم ..فقط بگين چيكار كنم؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ببین برو پیج hiddenboysبهشدن درخواست بده واست فیلم میگیرن همون فیلم میشه مدرک خیانتش

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
2714

عزیزممم شرایطت فوق العاده سخته😞

اما قوی باش😠

از پیاما عکس بگیر تو گالری شوهرتم بگرد ببین عکس دیه ای پیدانمیکنی

بعد سکوت کن و بروش نیار

زیرنظرش بگیر  البته بااین چت و عکس نیازی نی ولی مردا هفت خطن

ازش جداشو طلاق بگیر واگر شرایطشو نداری بروش بیار و بگو راهمون جداس دیه 

2706