2737
2734
فدات عزیزم 💕 😘 انشالله حاجت دلتون برآورده بشه الهی آمین 🤲 💚 💚 

انشاالله .ممنونم سمانه جون 

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
چشم وجود شما بهم یه آرامشی میده نمیدونم شاید حرفم خنده دار باشه اما احساس میکنم وجود شما باعث میشه خ ...

فدات عزیزم 💕 😘 💕 خوشحالم کردی با حرفت 

انشاالله به زودی زود تاپیک حاجت روایی بزنی گلم 🌹 الهی آمین 🤲 💚 💚 💚 💚 

خوشحالی همتون آرزوی قلبی من 😍😍😍😍

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ممنون خواهر گلم .انشالله همه حاجت روا بشن عزیزم و همچنین شما❤❤❤

انشاالله انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 انشاالله 💕 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
انشاالله . سلام فاطمه جان  . خوبی عزیزم . خیلی ازت ممنونم . خیلی مرسی که یادم کردی انشاالله حاج ...

سلام عزیز دلم.. الهی شکر خوبم،، خودت چطوری؟ خوب باشی ان شاءالله ..🙏😍🌺🤲

محبت میکنی مهربون🙏😘😍

الهی حاجت روا شی دوستم🤲🍃💚

2738
سلام به روی ماه همتون 😍😍😘😘😘🤗🤗💕💕 به نیت حاجت دل همتون سوره نجم، سوره یس، سوره واقعه و چهار ...

سلام عزیزم، یه دنیا ممنونم. ان شاءالله همیشه در پناه قرآن و چهارده معصوم باشی. آمین

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

فقط اومدم بگم منم دعا کنید. مشکل بزررگی دارم. راه سختی در پیش دارم لطفا دعام کنید. خدا منم ببینه به ارزوم برسم😭

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

منم 5 تا 

التماس دعا

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

🍃اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم🌻🍃

🌻🍃اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم🌻🍃

🌻🍃اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم🌻🍃 سلام سی تا فرستادم ... عزیزان برای پدرم دعا کنید ممنون میشم 

الهی خیر ببینی عزیز دلم ‌...🙏🥺❤🌺🤲 ممنوووونتم

فدات عزیزم 💕 انشاالله حاجت دل همتون برآورده بشه الهی آمین 🤲 💚 

سلام عزیزم، یه دنیا ممنونم. ان شاءالله همیشه در پناه قرآن و چهارده معصوم باشی. آمین

فدات عزیزم 💕 انشاالله حاجت دل همتون برآورده بشه الهی آمین 🤲 💚 

2706