2726

به نیت ابجد اسم امام محمد باقر ع به نیابت از حضرت امام زمان ع ۳۰۳ گل صلوات هدیه میکنم  💚❤

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
14 تا صلوات به نیابت حاجت دل استاتر هدیه به امام محمد باقر علیه السلام  50 تا صلوات هدیه به ام ...

خیلی خیلی ممنونم عزیزم .منم ۵ گل صلوات هدیه میکنم برای حاجت دلت به اقامون 

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربون محبتت سمانه جان ۱۰۰تا صلوات به نیت شما و استارتر عزیزم🤗

سلام عزیزه دل .حاجت روا بشی خیلی ممنونم ازت . منم ۵ گل صلوات واسه حاجت دلت هدیه به اقا میکنم .حاجت روا بشی عزیزم

ممنونم عزیزم ، لطف کردی مهربونم 😍😘🌹 منم ۱۴ تا صلوات میفرستم برای حاجت روایی شما و استارتر عزیز و ...

سلام عزیزم خیلی ممنونم ازت . منم ۵ گل صلوات واسه حام ت دلت هدیه میکنم به اقا ممنونم 

2728
عزیزم امروز تاپیک نزدی نوبت کدوم امامه

سلام عزیزم . خوش اومدی .هدیه به روح مطهر  امام محمد باقر ع 

14 تا صلوات به نیابت حاجت دل استاتر هدیه به امام محمد باقر علیه السلام  50 تا صلوات هدیه به ام ...

ممنونم، حاجت روا باشی

۱۰۰ صلوات هدیه به امام محمد باقر (ع)برای حاجت روایی خودت و استارتر و @سواره   و @الناخانووووووم    و @مامان_آینده_هستم    و @ملکه__یخی    و خودم🙏🌺

ممنونم، حاجت روا باشی  ۱۰۰ صلوات هدیه به امام محمد باقر (ع)برای حاجت روایی خودت و استارتر و @ ...

🌻🍃اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
عزیزم منم ۵ تا صلوات هدیه کردم ب حق مولود امروز حاجت روا بشی

انشاالله . ممنونم از دعای خیرت مهربون. انشاالله حاجت روایی شماهم عزیزم 

ممنونم، حاجت روا باشی  ۱۰۰ صلوات هدیه به امام محمد باقر (ع)برای حاجت روایی خودت و استارتر و @ ...

سلام عزیزم خیلی ممنونم فاطمه جون.عزیزم منم برای حاجت دلت ۵گل صلوات هدیه میکنم به روح مطهر حضرت امام محمد باقر برای حاجت دلت  .حاجت روابشی

10 صلوات برای حاجت شما دوست عزیرم♥🙏🏼 10 صلوات به نیت امام.محمد باقر ع💕🤲🏼

ممنونم مهربونم 😍 😍 انشاءالله حاجت روا بشی 😍 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
عزیزم حاجت روابشی ب حق همین صلواتا منم ۳۰تا ب نیابت از دوست عزیزم سمانه جان و @جیرانی   &nbs ...

ممنونم مهربونم 😍 😍 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
خیلی خیلی ممنونم عزیزم .منم ۵ گل صلوات هدیه میکنم برای حاجت دلت به اقامون 

لطف کردی گلم 🌹 انشاالله حاجتتون روا بشه 🌺 

قبول باشه گلم 🌷 حاجت دلت روا بشه الهی آمین 🤲 

2706