2733
2734

بسم الله الرحمن الرحیم❤💚

از چند شب پیش شروع کردیم و هدیه به هر یک از عزیزان معصوم ختم صلوات انجام دادیم. شبه اول هدیه به اقا رسول الله حضرت محمد مصطفی ص💚 شبه دوم هدیه به اقا امیر المومنین حضرت علی ع💚شبه سوم هدیه به خانوم فاطمه زهرا س💚و امشب هدیه به حضرت امام حسن مجتبی 💚 

انشاالله که تاپیک ادامه داره هر شب تا حضرت مهدی قائم ال محمد 💚🤲🏻❤

یا سیدی یا الله ....بسم الله ...  💚

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

14 تا صلوات هدیه به امام حسن مجتبی علیه السلام به نیت حاجت دل خودت 

14 تا صلوات هدیه به امام حسن مجتبی علیه السلام به نیت حاجت دل خودم 

50 تا صلوات هدیه به امام حسن مجتبی علیه السلام به نیت حاجت دل @الناخانووووووم   @مامان_آینده_هستم   @sar_be_hava   @عشقم_محمد   @ملکه__یخی    

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

۱۰۰  گل صلوات هدیه میکنم به امام حسن مجتبی علیه السلام سبط النبی 

بهترین دکتری که میتونم بهتون معرفی کنم برای مشکلات جنسی دکتر کاظم فروتن هست شک نکنید عالیه و بهترین جراح و دکتر زنان دکتر فرامرز مصباح♥️♥️♥️
14 تا صلوات هدیه به امام حسن مجتبی علیه السلام به نیت حاجت دل خودت  14 تا صلوات هدیه به امام ح ...

عزیزم ممنونم.۱۰تا هم من میفرستم گلم

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2738

50 تا صلوات هدیه به امام حسن مجتبی علیه السلام به نیت حاجت دل @بانو_سایه     @ملکه__پاییز     @هلن137266     @maho0or     @bitaaa67    

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ كَمَا حَمَلَ وَحْيَكَ وَ بَلَّغَ رِسَالاَتِكَ‏

وَ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ كَمَا أَحَلَّ حَلاَلَكَ وَ حَرَّمَ حَرَامَكَ وَ عَلَّمَ كِتَابَكَ‏

وَ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ كَمَا أَقَامَ الصَّلاَةَ وَ آتَى الزَّكَاةَ وَ دَعَا إِلَى دِينِكَ‏

وَ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ كَمَا صَدَّقَ بِوَعْدِكَ وَ أَشْفَقَ مِنْ وَعِيدِكَ‏

وَ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ كَمَا غَفَرْتَ بِهِ الذُّنُوبَ وَ سَتَرْتَ بِهِ الْعُيُوبَ وَ فَرَّجْتَ بِهِ الْكُرُوبَ‏

وَ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ كَمَا دَفَعْتَ بِهِ الشَّقَاءَ وَ كَشَفْتَ بِهِ الْغَمَّاءَ وَ أَجَبْتَ بِهِ الدُّعَاءَ وَ نَجَّيْتَ بِهِ مِنَ الْبَلاَءِ

وَ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ كَمَا رَحِمْتَ بِهِ الْعِبَادَ وَ أَحْيَيْتَ بِهِ الْبِلاَدَ وَ قَصَمْتَ بِهِ الْجَبَابِرَةَ وَ أَهْلَكْتَ بِهِ الْفَرَاعِنَةَ

وَ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ كَمَا أضْعَفْتَ بِهِ الْأَمْوَالَ وَ أَحْرَزْتَ بِهِ مِنَ الْأَهْوَالِ وَ كَسَرْتَ بِهِ الْأَصْنَامَ وَ رَحِمْتَ بِهِ الْأَنَامَ‏

وَ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ كَمَا بَعَثْتَهُ بِخَيْرِ الْأَدْيَانِ وَ أَعْزَزْتَ بِهِ الْإِيمَانَ وَ تَبَّرْتَ بِهِ الْأَوْثَانَ وَ عَظَّمْتَ بِهِ الْبَيْتَ الْحَرَامَ

وَ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ أَهْلِ بَيْتِهِ الطَّاهِرِينَ الْأَخْيَارِ وَ سَلَّمَ تَسْلِيماً

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ كَمَا حَمَلَ وَحْيَكَ وَ بَلَّغَ رِسَالاَتِكَ‏ وَ صَلِّ عَلَى مُ ...

صلوات خاصه رسول الله . 💚 اگه خواستین میتونین این صلوات روهم بفرستین 

50 تا صلوات هدیه به امام حسن مجتبی علیه السلام به نیت حاجت دل @مائده6525221   @مامانبزرگپانیذ   @موناآزادی   @rahaa98   @سواره    

50 تا صلوات هدیه به امام حسن مجتبی علیه السلام به نیت حاجت دل @فرانک20     @اعتصامی     @بیعت     @دلوینت   @hellosummer    ‍ 

صلوات خاصه امام علی ع 💚

اللَّـهُـمَّ صَلِّ عَـلَی اَمِیـرِالمُؤمِنِیـنَ عَلِیِّ بـنِ اَبِـی طَالِبٍ اَخِی نَبیِّکَ وَ وَلیِّـهِ وَ وَصِیِّهِ وَ وَزِیرِهِ
وَ مُـستَودَعِ عِلمِـهِ وَ مَوضِـعِ سِـرِّهِ وَ بَـابِ حِکمَتِهِ وَ النَّاطِقِ بِحُجَّتِهِ وَ الدَّاعِی إلَی شَریِعَتِهِ
وَ خَلِفَتِهِ فِـی اُمَّتِـهِ وَ مُفَرِّجِ الکُروُبِ عَن وَجهِهِ وَ قَاصِمِ الکَفَرَةِ وَ مُرغِمِ الفَجَرَةِ الَّذِی جَعَلتَهُ
مِن نَبِیِّکَ بِمَنزِلَةِ هَارُونَ مِن مُوسَی اللَّهُمَّ وَالِ مَن وَالَاهُ وَ عَادِ مَن عَادَاهُ وَ انصُر مَن نَصَرَهُ
وَ اخذُل مَن خَذَلَهُ وَ العَن مَن نَصَبَ لَهُ مِنَ الاَوَّلِینَ وَ الآخِرِینَ وَ صَلِّ عَلَیهِ اَفضَلَ مَـا صَلَّیتَ
عَلَی آَحَدٍ مِن اَوصِیَاءِ اَنبِیَائِکَ یَا رَبَّ العَالَمِینَ

ترجمه فارسی و روان صلوات مخصوص مولا علی (ع) امام اول شیعیان

خدای درود فرست بر امیرمؤمنان علی فرزند ابیطالب برادر پیغمبرت و ولی او و یاور او و وصی او و وزیر

او و سپـرده دار علـم او و جـایگـاه راز او و در حـکمتش و گویای حجت او و دعوت کننده به شـریعتش و

خلیـفه او در امتـش و گشـایش دهنده گرفتاری از بـرابرش و شـکننده پشت کافران و خاک مال کننـده

بینـی فـاجران آنکه او را نسـبت به پیغمـبرت به منـزله هـارون از مـوسی قـرار دادی خدایا دوسـت بدار

دوسـتدارش را و دشمن دار کـسی که دشـمنش دارد و یـاری کن یارش را و واگـذار هر که واگذاردش و

لعن کن هر که برابرش بایستد از اولین و آخرین و رحمت فرست بر او بهتر آنچه رحمت نمودی بر یـکی

از اوصــیـــــاء پـیـغـمـبرانـــت ای پـروردگــار جـهانـیـــان.

2706