1874
2019

دیگ خستم نمیخوام کم اوردم

لطفا دعا کنید بمیرم راحت شم

نمیخوام این زندگی رو😭😭😭😭😭😭😭

نگید چی شده دیگ نمیتونم 

فقط مرگ اروم میکنع منو راه چاره من مرگه

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه.
مرگ دوای دردی نیست 

هست هست هست

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه.
2032
هست هست هست

زندگی همه سختی داره قرار نیست ارزوی مذگ کنه مصلحت خدارو قوربون هروقت بخواد نفس دادشو میگیره 

میشه برا خانوم معلم شدنم یه صلوات مهمونم کنی 😔بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅
منم همین حسو دارم دلم میخواد دیگ نباشم

کاش بمیرم امشب😭😭😭😭

از خدا ميخوام مشكلت رو حل كنه و توان اينو بهت بده كه باهاش كنار بياي و اين كه دلت اروم بشه از اين حرفا هم نزن نا شكري نكن باور كن خيليا مثل ما هستن خيليا از زندگي خوبي نديدن ولي به خدا توكل كن صبح ميشه اين شب 

برای  دل همتون ارامش میخوام 

میشه برا خانوم معلم شدنم یه صلوات مهمونم کنی 😔بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅
استارتر چرا عزیزم همیشه شما ناامید هستید همیشه صحبت از مرگ و...... 

جای من نیستی ببینی چی میکشم 

از خدا ميخوام مشكلت رو حل كنه و توان اينو بهت بده كه باهاش كنار بياي و اين كه دلت اروم بشه از اين حر ...

من هیجوقت کنار نمیام چندماهه ک کنار نیومدم حل هم نمیشه پس مرگ چارس

کاش منم بمیرم....دیگ خستع شدم والا😔

کاش می شد مرد کاش خدا کاری کنه

من هیجوقت کنار نمیام چندماهه ک کنار نیومدم حل هم نمیشه پس مرگ چارس

هر چيزي يه راهي داره هر علتي يه معلولي داره جز مرگ اين مشكلم يا بايد كنار بياي باهاش يا بايد رها كني با اين كه بشيني بگي خدايا چرا من خدايا چرا منو نميكشي چيزي تغيير نميكنه به فكر تغير باش هر چقدر كه ميخواد سخت باشه حداقل اش اينه كه تو ميدوني تلاش كردي براي حلش نشستي يه گوشه ببيني گره كارت به دست كي باز ميشه يا خدا كي عمرت رو ميگيره اين تويي كه بايد به فكر خودت باشي