2703
2553
عنوان

من برم که نماز شب بخونم شما هم بمونید اینجا تا صبح

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 35 پست

التماس دعا

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!!
سلام آبجی قبول باشه ❤️🤗🌹

قبول حق

خیلی دلم دختر میخواد ی صلوات مهمونم کن خدا بهم دختر زیبا ،باهوش،سالم وصبور بده...(خداجونم هرکی در حق من صلوات میفرسته رو عاقبت بخیر کن😘😍)                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ریاکار کی بودم من؟😄😄

😂😂

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏
2456
قبول حق

💚💛🌹

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
التماس دعا کار از این حرفا گذشته  مگه شخصا از خدا بخوای واسه من یه کاری کنه برگردم):

آنکس که نداند و بداند که نداند لنگان خرک خویش به مقصد برساند

آنکس که نداند و نداند که نداند در جهل عمر خویش ابدالدهر بماند

خیلی دلم دختر میخواد ی صلوات مهمونم کن خدا بهم دختر زیبا ،باهوش،سالم وصبور بده...(خداجونم هرکی در حق من صلوات میفرسته رو عاقبت بخیر کن😘😍)                   
2714

عزیزم اگ التماس دعا میخواستی ک هیچ اما اگ فقط خواستی اطلاع بدی ک نماز شب میخونی 

بنظرم نخون چون ثوابش پرید

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
نماز اینجوری ریاکارانه بخوره تو سرت! با احترام

شما الان میدونی من فاطمه ام سکینه ام لیلا ام یا شیماام؟

مگه منو میشناسی که برات ریا کنم؟

بیچاره اطرافیانتون😔

عزیزم اگ التماس دعا میخواستی ک هیچ اما اگ فقط خواستی اطلاع بدی ک نماز شب میخونی  بنظرم نخون چو ...

الاعمال بالنیات❤

الاعمال بالنیات❤

منظورت اینکه نیت کارت مهمه؟

منظورت جیه گلم

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
منظورت اینکه نیت کارت مهمه؟ منظورت جیه گلم

بله دقیقا نیت کار مهمه 

نیت من ریا نبود.اشاعه کار نیک کردم

عزیزم برای بارداری و مادر شدن @هلن137266    @عشقم_محمد    @maho0or    @مامان_آینده_هستم    

@ملکه__یخی    لطفا خیلی دعا کن

صلوات برای حاجت دلت 🌹 🌹 

😘😘😘

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2706