1874
1935

تا صبح تا پیک بخونید😄

این هم ی مدل امر به معروف که از خودم در وکردم😄

گفتم شاید روتون تاثیر بزاره 

باران                                                                       جمعه                                                                     دم غروب                                                                مسجد سهله                                                            دارم به بوی پیراهنت فکر میکنم    😔                         

خواستی بگی خیلی با اخلاصی 😬

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏

نحوه استفاده از تخفیف مواد غذایی بازار به‌روزرسان در ایام قرنطینه، ارسال رایگان در تهران و با یخچال درب منزل

1922

من برم وضو بگیرم 

التماس دعا از همتون دارم😗😗😗

باران                                                                       جمعه                                                                     دم غروب                                                                مسجد سهله                                                            دارم به بوی پیراهنت فکر میکنم    😔                         
1911

التماس دعا

کار از این حرفا گذشته 

مگه شخصا از خدا بخوای واسه من یه کاری کنه برگردم):

من به طور عادی همیشه "فوبیای از دست دادن عزیزهام" رو داشتم و از وقتی کرونا اومده یه فوبیا هستم که یه ذره آدمیزاد بهم چسبیده.... اللهّم صَل علی محمّد و آلِ محمّد و عجِل فرجهُم*  #سردارِ_مَـن♥                                                                                                                    من به مرگی فکر می کنم که زندگی هدیه میده🌱...مــن،یه حامیِ اهدای عضوم.                             
خواستی بگی خیلی با اخلاصی 😬

ریاکار کی بودم من؟😄😄

سلام آبجی قبول باشه ❤️🤗🌹

💛تاپیک یک صفحه قرآن بخوانیم با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.💚ای اجل تکلیف خود با جان ما روشن نما. .یا بگیرش بین روضه یا بماند، اربعین در کربلا ❤️اللهم الرزقنا کربلا❤️یه غبار یخی یه ستاره سرد یه شب از همه چی به خدا گله کرد یک دفعه به خودش همه چی رو سپرد دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد💛الله یحبّ الصابرین» (آل‌عمران/ 146) خداوند صابران را دوست دارد و آنان بدون حساب وارد بهشت می‌شوند🧡گلجک سنیندی سنین . گوندوز دو گجه نین سونویادینان چیخارتما بونو ، قایتارار زامان بورجونو❤️ لازم نیست دیگران را "اصلاح" کنیم، کافیست به "عیوب" خود بنگریمدوستان یه مدت کمتر میام سایت ببخشید اگرپاسخگو تگ و کامنتهای شما نیستم قصد جسارت ندارم 
تلاشت رو دوس داشتم ولی بی تاثیربود

😄😄😄

هیچ وقت سرزنش بقیه که ببین من چه خوبم مث من باش تاثیر مثبت نداره، نهایتا باعث میشه بعضیا عذاب وجدان بگیرن و  از سر وظیفه کاری بکنن یا استرس بهشون وارد بشه، خلاصه اینم نحوه امر به معروف نهی از منکر من بود😊

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
1826

التماس دعا

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!!
سلام آبجی قبول باشه ❤️🤗🌹

قبول حق

ریاکار کی بودم من؟😄😄

😂😂

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏