2726
عنوان

شما قضاوت کنید .. اعصابم خیلی خرابه

| مشاهده متن کامل بحث + 5579 بازدید | 103 پست
عزیزم خیلی از کشورا کنترلش کردن مثل کانادا هلند سوئد نیوزیلند استرالیا

درسته گلم کنترل شده اما تموم نه! 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛

خوبشون کردی خوشم اومد بچه مگه این حرفا حالیسه😕واقعا ب مهمون بی احترامی کردن

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از اقوام ما سوئد زندگی میکنه عکس که میزاره اصلا انگار نه انگار کرونایی هست...کلا شهر آزاد بدون م ...

انگليس هم همينه ميگم  ماسكتون كو ميگه فعلا سالمندا رو درگير كرده استرالياهم يه مدت كامل قرنطينه كردن الان راحت ميرن بيرون

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
درسته گلم کنترل شده اما تموم نه! 

تموم نشده ولی خیلی وقته مورد ابتلای جدید نداشتن اینا مثلا شنیدم نیوزیلند کلا ۵نفر تو کشورش مریص شدن و تموم 

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
2728

در مورد موضوع اصلی تاپیکت بگم

ی شب مهمونی هزار شب نمیشه که 

حالا شما هرشب ۶, شام نخوری نمیشه؟؟؟ بچه هاتون حتما باید نه شب بخوابن

من نظرم اینه شما باید ب بقیه هم احترام میذاشتی و تحمل میکردی 

چون شما فقط بچه داشتی اونا ک نداشتن می‌تونستی بچه هاتو نبری 

یا اگه بردی یه شب دیرتر بخوابن 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
تموم نشده ولی خیلی وقته مورد ابتلای جدید نداشتن اینا مثلا شنیدم نیوزیلند کلا ۵نفر تو کشورش مریص شدن ...

بله امیدوارم همینطور باشه که میگید.. عزیزم

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛

عزیزم کدوم کشور هستید؟

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏
در مورد موضوع اصلی تاپیکت بگم ی شب مهمونی هزار شب نمیشه که  حالا شما هرشب ۶, شام نخوری نمیشه؟ ...

عزیزم من مثل شما ساختمان مادرشوهر و جاری زندگی نمیکنم که .. من اینجا خودم هستم و همسرم و خدا .. بچه هام رو تو کوچه که نمیتونم بزارم .. در ضمن اونها عاشق بچه هام هستن .. خودشون اصرار که بچه ها رو بیار ..‌

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
بله امیدوارم همینطور باشه که میگید.. عزیزم

منظورتون از دختر هفده ساله تو امضاتون روحيه  و توان خودتونه؟

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
منم دیگه اعصابم خراب شد .. با خنده کاپشن پوشیدم ‌و جلو در بودم و گفتم خدافظ ... اینا رو میگی تازه ان ...

مگه پادگان نظامیه که سرساعت شام بیارن و بخورید و برید

لابد رفته بودی رستوران با این توصیف 

ببین نظرم اینه شما مقصری و اونا خیلی هم محترم بودن که ازت دلخور نشدن یعنی چی بری یه جا بگی سراین ساعت شام بیارید ؟

من یه سری اخلاقا دارم مخصوصا روی خواب بچه هام که سعی میکنم کمتر برم جایی یا اگه رفتم بچمو میرم اگه می‌دونم قراره خواب و خوراکش بریزه بهم 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
منظورتون از دختر هفده ساله تو امضاتون روحيه  و توان خودتونه؟

نه عزیز دلم دختر من 17 سالشه

عزیزم ناراحت نشی اما مقصری 

یه شب که هزار شب نمیشه چه اشکالی داشت امشبو کمی دیرتر میرفتید خونه و بچه هامیخوابیدن 

میزبان که قصد توهین وجسارت نداشته 

اونم کلی تدارک دیده و حتما دوستون داشته که شمارم دعوت کرده تا دور هم خوش باشید 

بنظرم کار درستی نکردید که میزبانو رنجوندین 

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
شما والا ،رفتی مهمونی صرفا شام بخوری بیای مگ 

بحث شام نبود اصلا .. بحث اینکه افرادی که تو مهمونی حضور داشتن رو نادیده گرفته بود و منتظر دو تا آدم غریبه نشسته بود .. 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
عزیزم من مثل شما ساختمان مادرشوهر و جاری زندگی نمیکنم که .. من اینجا خودم هستم و همسرم و خدا .. بچه ...

درهرصورت جلوه زیبایی نداشت رفتارت خیلی رک بودی باهاشون بیخیال حالا بخاب 😂

آنهایی که قلب مان را آتش زدند...                               خود از بوی دود گلایه کردند...
2706