2726
عنوان

شما قضاوت کنید .. اعصابم خیلی خرابه

| مشاهده متن کامل بحث + 5579 بازدید | 103 پست

خیلی عجیب بود برام استاتر جان کرونا بیمارییه که همه جای دنیارو درگیر کرده مگه اینکه شما یه کره ی دیگه باشید   

دربابت اون موضوعم باید بگم پیش میاد به دل نگیر.. 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
میتونم حدس بزنم چی شده و چه عصابی ازت رفته 

فعلا تو حدس هاتو بزن تا اسی از خارج کشور بنویسه و برسه طول می‌کشه راه ها هم بسته خخخ بدتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی عجیب بود برام استاتر جان کرونا بیماری جهانیه مگه اینکه شما یه کره ی دیگه باشید     ...

یه جاهایی خوب  کنترل کردن از اول ...مثل بعضی ایالتهای استرالیا 

2728

کرونا همه جاهست 

هیچ کشوری پاک نیس 

خب حالا بقیه اش 

اینم محض این گفتم که خودتون رو گول نزنید اصلا کرونا مهار نشده هیچ جا 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
فعلا تو حدس هاتو بزن تا اسی از خارج کشور بنویسه و برسه طول می‌کشه راه ها هم بسته خخخ بدتر

خودش گفت حدسمو 

تهشم با عصاب خرابی برگشته 

دخترهای خوبی باشید اینجا کلیک کنید گزارش بزنید👈🏿🙏🏻کلیک بنما

منم دیگه اعصابم خراب شد .. با خنده کاپشن پوشیدم ‌و جلو در بودم و گفتم خدافظ ... اینا رو میگی تازه انگار بیدار شدن ..که ای وای چرا میری ‌.‌ وایسا شام رو بکشم .. قرآن و قسم و ایه که منظوری نداشتیم ... منتظر بقیه مهمان ها بودیم ...

حالا مقصر کیه ؟ 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
یه جاهایی خوب  کنترل کردن از اول ...مثل بعضی ایالتهای استرالیا

درسته گلم ولی تموم که نشده کنترل شده... 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
خیلی عجیب بود برام استاتر جان کرونا بیمارییه که همه جای دنیارو درگیر کرده مگه اینکه شما یه کره ی دیگ ...

عزیزم خیلی از کشورا کنترلش کردن مثل کانادا هلند سوئد نیوزیلند استرالیا

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
منم دیگه اعصابم خراب شد .. با خنده کاپشن پوشیدم ‌و جلو در بودم و گفتم خدافظ ... اینا رو میگی تازه ان ...

میزبان مقصره چون باید یک جوری مدیریت کنه که به همه خوش بگذره

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏
یه جاهایی خوب  کنترل کردن از اول ...مثل بعضی ایالتهای استرالیا

ولی بازم هس

ببین تا وقتی او سوزن واکسن نره تو دستمون و خالی نشه 

ما باید همچنان رعایت کنیم و بترسیم 

اینکه فلان جا کنترل کردن و فلان الکیه عینه موریانه همه جا نفوذ کرده اصلا تعداد آدم های ناقل بدون علامت بیشماره 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
منم دیگه اعصابم خراب شد .. با خنده کاپشن پوشیدم ‌و جلو در بودم و گفتم خدافظ ... اینا رو میگی تازه ان ...

شما والا ،رفتی مهمونی صرفا شام بخوری بیای مگ 

یکی از اقوام ما سوئد زندگی میکنه عکس که میزاره اصلا انگار نه انگار کرونایی هست...کلا شهر آزاد بدون م ...

بسیار هم عالی عزیزم اینکه جایی هست ک انسان ها هنوز سلامتی اشون در خطر نیست بسیار خوشحالم کرد 

میشه از خدا بخواهید پدرم درمان بشه عزیز    .....
2706