1874
1935
عنوان

شما قضاوت کنید .. اعصابم خیلی خرابه

2263 بازدید | 102 پست

سلام ...

امشب تولد یکی از فامیل نزدیک بود .. چند شب پیش زنگ زد و شام دعوت کرد ..

در ضمن من ایران نیستم و کرونا اینجا مشکلی نیست ...

منم ۲ تا پسر دارم .. گفتم من ۶ میام تا ۹ باید برگردم ..چون بچه ها باید بخوابن .. ایشون گفت باشه ...

بازم در ضمن اینجا همه سالت ۶ شام میخورن و ۹ شب تقریبا اخره شب هست و کسی خونه کسی نمیره .. 

من بچه ها سریع حاضر کردم و راس ساعت ۶ اونجا بودیم ..

ایشون و بقیه مهمون ها هیچ کس بچه نداشت .. 

گفتن کس دیگه ام قراره بیاد و شام دیرتر میخوریم ‌.. همش هم با خنده 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

خب!؟

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922

میتونم حدس بزنم چی شده و چه عصابی ازت رفته 

کاربر محترم اگه اعصاب  ،جنبه ، حوصلهو ظرفیت تبادل نظر نداری  حتما تو امضات بنویس موقع تبادل نظر،نظرات  منو تو تاپیک ها ریپلای نکنید،اسمش تبادل نظره همه تو هر بحثی شرکت میکنن رو نظر استارتر یا نظر هم ،نظر میدن و عادیه!!! اینجا برای همین کارهاست یا درک کن این موضوع رو یا خیلی راحت تر تو امضات بنویس و وقت دیگرونم نگیر .😉 استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم 🤣🤣 ارامتررررر😉 دیدی تو یه تاپیکی استارتر داره از غم و‌ناراحتیش خلاصه دردش میگه یکی این وسط یهو میاد میگه خداروشکر مال من اینجور نیست یا میاد به به چه چه میکنه از شرایط خودش ؟واقعا دربارش حرفی برای گفتن ندارم 😐 من سکوت 😑من لمس😩من سر 🤨من غش🥺 تامااااااممممم✋🏿 کاربری نتردام هستم ،قبلی رو نی نی یار شب به ملکوت اعلا فرستاد 😩
1911

منم بچه هام گرسنه بودن .. گفتم پس حداقل شام برای بچه ها بکشید بخورن .. گفتن برنج دم نکشیده .. 

بعدش هر کس رفت سر کار خودش .. مردها بیرون سیگار .. خانم‌ها به چایی و یکی سشوار و یکی تلفن ..

ساعت ۸.۳۰ شد هنوز هیچ خبری نبود 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
1826

خیلی عجیب بود برام استاتر جان کرونا بیمارییه که همه جای دنیارو درگیر کرده مگه اینکه شما یه کره ی دیگه باشید   

دربابت اون موضوعم باید بگم پیش میاد به دل نگیر.. 

من زیاد کتاب می خونم.. شکست های بزرگ از من زنی قوی ساخته.. من هم مجردم هم متاهل... من فوق لیسانس روانشناسی دارم وامسال برای کنکور انسانی می خونم...من28 سالمه و دختری 17 ساله دارم.... زندگی من کتابیه که شاید یک روز اونو خوندی!  سوالی بود از من بپرس 🌹🍃
میتونم حدس بزنم چی شده و چه عصابی ازت رفته 

فعلا تو حدس هاتو بزن تا اسی از خارج کشور بنویسه و برسه طول می‌کشه راه ها هم بسته خخخ بدتر

کجایی ک کرونا مشکل نیست این جالبتره 

یکی از اقوام ما سوئد زندگی میکنه عکس که میزاره اصلا انگار نه انگار کرونایی هست...کلا شهر آزاد بدون ماسک همه جا میرن

ایران قراره ماهواره بفرسته فضا!!!!!  فکر کنم قراره روسری سر زهره کنن  

کرونا همه جاهست 

هیچ کشوری پاک نیس 

خب حالا بقیه اش 

اینم محض این گفتم که خودتون رو گول نزنید اصلا کرونا مهار نشده هیچ جا 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی