2726

آره من از خدامیخواستم خونه داربشم به خیال خوش سره خونه پدرشوهرموساختیم الاننن اگه پشیمونی شاخ داشت من شاخام زده بود به آسمون

به همسران خود محبت کنید قبل از اینکه به آنها محبت کنند😋😋😋

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من با زور از خدا خواستم ک ب شوهرم برسم 

چ اشکایی ک نریختم چ دعاهاو ذکرها ک نگفتم حتی رفتم مشهدامام رضا رو واسطه کردم و کلی گریه 

الان همین شوهرم پدرمو دراورد هر ثانیم گریه ست 

هر ثانیه میگم خدایااااااا از دست این نجاتم بده

داشتم به صورت خواننده خاموش میخوندپ تاپیک شما رودیدم گفتم یه داستان واقعیو روبگم

حدود ۶سال پیش همسایه زنداییم بچه دار نمیشدن حدود ۱۰سال بود این بنده خدا هرکار کرد بچه دار نشده تا یه زنو پیدا کردن به اون پول دادن فک کنم رحمش رو اجاره کردن بعد بچه که دنیا اومد بعد یک ماه حدودا زنه شوهرش سکته کرد مرد 😔😔هنوز که هنوز یادم می افته ناراحت میشم نمیشه چیزیو زوری ازخدا خواست بچه داد بهش شوهرشو گرفت انشاالله شما خدا دامنتو سبز کنه ولی همه چیو بسپار به خدا

دخترم نفسمه 
2728
من با زور از خدا خواستم ک ب شوهرم برسم  چ اشکایی ک نریختم چ دعاهاو ذکرها ک نگفتم حتی رفتم مشهد ...

خب اون زمان که دعا میکردی که نمیدونستی  بده

من فک میکنم مال بزور  خواستن نیست مال اشتباه خودت  بوده  دیگه یا عاشق شدی چشمات کور شده

منم چیزی از خدا خواستم بزور بعد اون زندگیم تغییر کرد و این تغییر به ضرر من شد و الان پشیمونم

دوستان میشه خواهش کنم ازتون برا سلامتی و شفای بابام که مریضه بشدت دعا کنید  سرطان کلیه داشت الان زده به بقیه اعضا بدنش دکتراجوابش کردن خواهشا دعاش کنید درد امونشو بریده داره ازدرد پتو رو چنگ میزنهو آروم گریه میکنه و جلو خواهر کوچیکم که خودش مبتلا به ام اس پیشرونده اس ذره ذره  آب میشه  خدایا خودت رحم کن خواهرم همش ۲۰ سالشه و مجرد نزار بی پشت و پناه بشه خواهش میکنم ازتون هرکی پست منو دیداز ته دل دعا کنه برابهتر شدنشان اخه من کسی روبجز اینها ندارم تو این دنیا   😔😔😔😔😔😔😔 دوستان بابام واسه همیشه رفت  چقدر دعا کردم شفا بگیره 😭حالا ازتون میخام دعا کنید خواهر کوچیکه مریضم خیلی بیتابی میکنه آروم بگیره 
خب اون زمان که دعا میکردی که نمیدونستی  بده من فک میکنم مال بزور  خواستن نیست مال اشتباه ...

دیگ ب هر حال جور نبود اون منو نمیخواس اصلا تو فکر من نبود من خودمو کشتم ک بهم فکر کنه تا عاشق بشه بیاد

من با زور از خدا خواستم ک ب شوهرم برسم  چ اشکایی ک نریختم چ دعاهاو ذکرها ک نگفتم حتی رفتم مشهد ...

چی کار می کنه مگه

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
دیگ ب هر حال جور نبود اون منو نمیخواس اصلا تو فکر من نبود من خودمو کشتم ک بهم فکر کنه تا عاشق بشه بی ...

جدا فقط با دعا این طوری شد و اومد؟

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗

بچه ها اینقدر همه چی رو بهم ربط ندین کسایی هم که به قول خودتون"زورکی"از خدا چیزی نگرفتن هم این چیزا واسشون ممکنه پیش بیاد.خدا اونقدر قدرتمند و بزرگه که تحت تاثیر هیچ موجودی قرار نمیگیره چه برسه اینکه بخاد بخاطر پافشاری زورکی چیزی بده بعد مجازاتش کنه.

یک انسان،زن زاده نمی شود بلکه تبدیل به زن می شود.
2706