2726

من خودم بچه به زور خواستم یعنی همه دکترها گفته بودن ما به طور طبیعی باردار نمیشیم چون شوهرم واریکسل دو طرفه داشت و باید عمل میکرد ولی من به خدا گفتم من کاری به این کارها ندارم من میخوام تو شهریور ۹۹ باردار شم و از خدا جلو جلو تشکر کردم و به خدا گفتم تو میتونی برام مثل حضرت مریم معجزه کنی پس ممنونم که کردی و واقعا هم شد و من شهریور باردار شدم ولی تو ۲ ماهگی قلبش ایستاد و سقط شد وفهمیدم به زور هیچی از خدا نخوام الان که ۳۰ روز از سقطم میگذره میترسم بگم باردارم کن خدا فقط میگم هر وقت مصلحتت یه بچه سالم بده 

به نظر شما دلیل سقط من این بوده که خدا میخواسته تنبیه م کنه ؟؟؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من خودم یه عالمه خواستگار خوب داشتم  بدون دلیل هرکس یه ایرادی گرفت و رد کردیم 

نمی‌دونم چرا یهو جن گرفتم وقتی شوهرم اومد خواستگاریم اینقددددددددد دعا کردم و ذکر خوندم و خدارو قسم دادم که نگوووو ،،،،

حالا نه اینکه فکر کنید پای عشق و عاشقی وسط بوده باشه یا اینکه خوشم اومده باشه ازش !!!!یه جوری خسته شده بودم گفتم بعد این همه خواستگار به این ازدواج کنم و هرچی بادا باد 

اینقد بدبختی کشیدم وزجر کشیدم تو این ازدواج که مثل سگ پشیمونم ،،،،،

الان یاد اون ذکر هایی که میگفتم بخدا میفتم میگم خودم کردم که لعنت بر خودم باد !!!!

من به زور از خدا خواستم 

منم تجربه کردم . منم از خدا چیز زوری خواستم بهم داد ولی زندگیم خیلی تغییر کرد . نباید چیز زوری از خدا خواست . باید بگیم هر چی خودت صلاح بدونی

برای مادر شدنم صلوات بفرستید.دعا کنید مادر بشم

من بزور شوهرمو از خدا خواستم آخرش جدا شدم

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...   
2706