2726

خیلی نازک نباشه

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
من وقتی یک و چهارصد و هشتاد بود برای دخترم گرفتم زی ادم نازک نیست شد حدودا دو و پونصد الان ارزونتره ...

ببینم زنجیر دو گرمی برای بچه که خب کوتاهم هست تقریبا صخیم میشه؟

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زیاد کوتاه نیست،ضخیم ضخیم نه،ولی خوبه منظورم متوسط هست آخه بعضی مدل ها خیلی خیلی دیگه نازکن

یه سری هم مثله طنابی ها معمولا برا بچه خوب نیست

2728
زیاد کوتاه نیست،ضخیم ضخیم نه،ولی خوبه منظورم متوسط هست آخه بعضی مدل ها خیلی خیلی دیگه نازکن یه سری ...

طنابی ها چرا بده؟پلاک چند گرمی گرفتی

میگم ضخیمشون برا بچه خوب نیست ،دقیق یادم نمیاد فک کنم دو چند صوت اگه اشتباه نکنم شایدم کمتر مطمئن نی ...

ممنون عزیزم.

یه گرمم میشه

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
یه گرمم میشه

نمیخوام باریک باشه خانومی میترسم پاره کنه .اما پلاکش میخوام ریز باشه اذیتش نکنه

نمیخوام باریک باشه خانومی میترسم پاره کنه .اما پلاکش میخوام ریز باشه اذیتش نکنه

اصلا برا بچه زنجیر خوب نیست می خوایی یه النگو بگیر راحت یا گوشواره

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا