2726
عنوان

شما جای من بودید چی میگفتید به خواهرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 50 پست
میدونم ۴ تا نبوده میگم از نظر اون اینطوره و اینو اتفاق خاصی نمیدونه چون جای تو نیس ک 

جای من نیست ولی از زندگیم کامل خبر نداره. حالا من خونه کسی میرم اگ بدونم حتی 1 درصد طرف تحت فشار مالیه نمیذارم غذای مفصل درست کنه الکی بهش میگم هوس غذای سردستی کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون عقل نداره مادرش 40 سالشه اونم عقل نداره؟ نیاوردم وسط. بعدشم اون باید وضع مالی منو درک کنه و بفهم ...

یکم دلتو بزرگ کن

انشأالله خدا کمکت کنه

از دید اونام نگاه کن به قضیه

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728
یکم دلتو بزرگ کن انشأالله خدا کمکت کنه از دید اونام نگاه کن به قضیه

اتفاقا من خیلی مهمان نوازم هميشه با هرچی دارم از مهمونم پذیرایی میکنم الانم بخاطر شرایطم ناراحت شدم چون بدنم بشدت کمبود داره ولی اونا خودشون ماهی 3 کیلو فقط گوشت گوسفند می‌خرن میخورن. نباید خودشو با من مقايسه کنه ما 1 کیلو می‌خریم برا 2 ماهم ن بعضی وقتا هم نداریم بخریم

اتفاقا من خیلی مهمان نوازم هميشه با هرچی دارم از مهمونم پذیرایی میکنم الانم بخاطر شرایطم ناراحت شدم ...

میفهممت💓

ولی خب برداشت اونا چیز دیگه ای بود

و بهتره درکش کنی

چون چندتا پسته از نظر اونا چیزی نیست

به خاطر همین ناراحت شدن

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
میفهممت💓 ولی خب برداشت اونا چیز دیگه ای بود و بهتره درکش کنی چون چندتا پسته از نظر اونا چیزی نیس ...

آره خب شاید اگ باردار نبودم و بدنم نیاز نداشت کارم زشت بود ولی کل خانوادم الان شرایط روحی و جسمیم رو میدونن حتی اون يکی خواهرم که وضعش خوبه مرتب برام بادوم و گردو میخره میاره. این یکی خسیسه کلا

آره خب شاید اگ باردار نبودم و بدنم نیاز نداشت کارم زشت بود ولی کل خانوادم الان شرایط روحی و جسمیم رو ...

هرکی یه جور دیگه

درکش کن

اونم تحت شوهرش دیگه

چیزای مقوی دیگه ای هم هستا به جز اجیل😂

هرکی یه جور دیگه درکش کن اونم تحت شوهرش دیگه چیزای مقوی دیگه ای هم هستا به جز اجیل😂

آره دوتاشون اینجورن. منم توقعی ندارم ازشون ولی حداقل اوناهم یکم درک کنن بد نیست. همه چیز میخورم با این حال دیروز دکترم گفت فشارت خیلی پایینه دوباره برو تقویت کن جون ندارم اصلا 

آره دوتاشون اینجورن. منم توقعی ندارم ازشون ولی حداقل اوناهم یکم درک کنن بد نیست. همه چیز میخورم با ا ...

قرص تقویتی بخور

موز، به ، پرتقال

اینقدر به خودت تلقین نکن

انشأالله خیر

قرص تقویتی بخور موز، به ، پرتقال اینقدر به خودت تلقین نکن انشأالله خیر

اتفاقا خیلی پرتقال میخورم میل به پرتقال دارم. موز هم دکترم گفته فعلا نخور. انشالله عزیزم ممنونم 🙏❤️

اولا دعوت نبودن همینطور اومدن دوما خواهر ک با خواهر نباید تعارف داشته باشه وگرنه با غریبه چ فرقی دار ...

از این ببعد وقتی اومدن چیزی جلوشون نذار وقتی خودت نیاز داری 

به خواهرت هم چیزی نگو بذار متوجه بشه ما کار بچش اشتباه بوده

والا۱۲سال بچه ک نیس 

2706