1874
1959
عنوان

افسرده های محترم... 😁

14905 بازدید | 931 پست

سلام 

دوباره من برگشتم... 😂

خب خب اینجا می تونید عکس نوشته های خنده دار و جوک بزارین... روح افسرده ها یکم شاد بشه... 

لینک گزارش تاپیک هم می تونید بزارید 

اگه نیاز به کمک داشتید می تونید بپرسید که اگه کاربر های حاضر در تاپیک چیزی می دونستن 

کمکتون کنن 

فقط لطفا چیزای استغفراللهی نزارید... 

با تچکر ویژه

@golbargam  

@جانی_دپ  

@fatikhanoomi7575  

@s_army  

@parیا  

فرزندانم و کارکنان تیمارستان سیار 

آدم کمد دیواری باشه مادر نباشه... 

یادتون نره 😂😂😂

گرچه من خود ز عدم دلخوش و خندان زادم            عشق آموخت مرا شکل دگر خندیدن... 🍂🍃🍂🍃🍂🍃🍂🍃🍂🍃🍂

سایت خراب است

شادی حرام است

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

تگم نکردی میرم بای👋🏻

زندگی رویا نیست زندگی زیبایی ست می‌توان بر درختی تهی از بار، زدن پیوندی می‌توان در دل این مزرعه خشک و تهی بذری ریخت می‌توان از میان فاصله‌ها را برداشت دل من با دل تو هر دو بیزار از این فاصله‌هاست اگه جواب ریپ یا تگ یا پیامتون رو دیر دادم برای این که کمتر میام سایت https://www.goftino.com/c/BVamgS   .......   https://harfeto.timefriend.net/16098399522576
1965
ای دون....  یادم رفت ببچقید 🥺

خب الان بکن ببینم😒😒😒

زندگی رویا نیست زندگی زیبایی ست می‌توان بر درختی تهی از بار، زدن پیوندی می‌توان در دل این مزرعه خشک و تهی بذری ریخت می‌توان از میان فاصله‌ها را برداشت دل من با دل تو هر دو بیزار از این فاصله‌هاست اگه جواب ریپ یا تگ یا پیامتون رو دیر دادم برای این که کمتر میام سایت https://www.goftino.com/c/BVamgS   .......   https://harfeto.timefriend.net/16098399522576
1967

زاغکی قالب پنیری دید

از همان پاستوریزه های سفید!

پس به دندان گرفت و پر وا کرد

روی شاخ چنار مأوا کرد

اتفاقا ازان محل روباه

می گذشت و شد از پنیر آگاه

گفت: اینجا شده فشن تی وی

چه ویوئی! چه پرسپکتیوی!

محشری در تناسب اندام

کشته تیپ توست خاص و عوام!

دارم ام پی تریّ ِ آوازت

شاهکار شبیه اعجازت

ولی اینها کفاف ما ندهد

لطف اجرای زنده را ندهد

ای به آواز شهره در دنیا

یک دهن میهمان بکن ما را!

زاغ، بی وقفه قورت داد پنیر

آن همه حیله کرد بی تاثیر

گفت کوتاه کن سخن لطفا

پاس کردم کلاس دوم من

♡...be soft but not weak

سایت خرابه🙄😐

هم ورزش میکنین ، هم به پوستتون میرسید،هم کتاب میخونید، هم فیلم و سریال میبیند، هم چندتا ساز میزنید ،هم خوشگل و خوش هیکلید هم رابطتتون با دوست پسرتون عالیه هم وقت کم نمیارین هم خاااااااک تو سر من؟!  
زاغکی قالب پنیری دید از همان پاستوریزه های سفید! پس به دندان گرفت و پر وا کرد روی شاخ چن ...

تو روحت 😂

گرچه من خود ز عدم دلخوش و خندان زادم            عشق آموخت مرا شکل دگر خندیدن... 🍂🍃🍂🍃🍂🍃🍂🍃🍂🍃🍂
8
تگ نکردی من برم🚶🚶🚶

نمی شناسمت که فرزندم....😬

دشواری نداریم که 

تگگگگگگگگ😂

خو 😝😝😝😝😝😝😝😝😝تلافی عشق نمی پرسه اهل کجایی! فقط میگه توی قلب من زندگی کن! عشق نمی پرسه چر ...

داماد شاعرم 😂😂😂❤️❤️❤️

@دلوینت   تشریف فرما شو فرزندم...

من نشستم بابام آب سیب بگیره 😰😟ما مانم غر غر میکنه 

🙏41 روز بندگی کردن ..... من عاشق ام .... عاشقانه هایم  .... برا پدرم  ....  براش میرقصم  .... میخندم..... نگاهش  آرامشه  .... عاشقتم بهترین بابای دنیا .... من 💪هدف ها دارم  .... زبان انگلیسی  را 100 درصد قوی میکنم😎امسال ارشد با توجه ب شرایط نمیتونم  بدم😟ولی آماده میکنم  خودما  برای رتبه برتر تو بهترین  دانشگاه  ایران😍بعد باید عروس بشم👰👰👰موهای  که ریخته  بلند شدند مگه نه❤بعد  تو واقعیت   برای پدرم میرقصم  ...   😌😌😌😌من  ب مردی بله میگم  که پدرم انتخابش  کنه😝😶😋 ارهههههه  من ورزش میکنم  ب صورتم میرسم😆اون خط چشم خوشگله را میکشم  😌من با سرطان میجنگم  ارههه  من از سرطان امید میسازم😙😍😍😍تازه باید بعد ازدواج  6 تا بچه ب دنیا بیارم 😃😃😃😃😃😃😃که بابام ببردشون  پارک😶😶😶😶😶سرش شلوغ بشه ..... مامانم آسی  بشه😓😓😓😓😓من پیروز این میدونم  قهرمان اصلی بابامه 😙 راستی یادت نره دلوینت ی جمله معروف داره .... که راستی ....من با خنده خوشگل میشم  تو چی😘😘😘😍آره بخند منم غم .... درد ... حسرت ... همه را تحمل کردم ولی ب عشق گریه شوق پدرم میجنگم  😌😌😌😌😌😌بابام پیشمه  و بهترین  نعمت.  من  رل ... کراش ...ندارم درعوض مردی کنارمه ی   که تنه  عین کوه پشتمه من را زهرا صدا کن یا فاطمه .... ولی زهرا صدا کنی  خوشحال  تر میشم  چون پدرم میگه زهرا بابا ... زهرا جانم ...من  26 سال  سن دارم ولی سن ی عدد  مگه نه  درصورت که 15 سالمه😃😄😄😄عقلی😓😳.... راستی من  ابرو  هام رشد میکنند کشیده و پر پشت ❤❤❤❤❤❤❤❤ من بر میگردم  ب زهرا سابق با قیافه قبل .....
1718