2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا؟کالریش که بیشتره

نمیدونم مربیم میگفت نان های سفد چاق کننده هستن نان جو و نان سنگک که سبوس دارن رژیمی هستن

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2728
پس یه کف دست نان جوباانگشت باهروعده خوبه؟

اره من خودم نان تست جو میخورم،اندازش استاندارده،نان تست هم غنی شده با آبه پس کالریش خیلی کمنر از نون جو معمولی،اگه سنگک هم میخوری اندازه کف دست کافیه

وای من خودم برا صبحونه دوتا تست جو یا دو تا کف دست سنگک میخورم و در کل شبانه روز ۳تا تست میخورم معمولا

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
اره من خودم نان تست جو میخورم،اندازش استاندارده،نان تست هم غنی شده با آبه پس کالریش خیلی کمنر از نون ...

بعدمقدارغذات چقدره میانوعده اینات چیاس؟اصلارژیمی؟واینکه سنگک رادرروزچقدرمیخوری اگه ورزش نکنی چون باشگاه هارابستن بعدباانگشت یابدون انگشت

2738
بعدمقدارغذات چقدره میانوعده اینات چیاس؟اصلارژیمی؟واینکه سنگک رادرروزچقدرمیخوری اگه ورزش نکنی چون باش ...

عزیزم بدون انگشت میشه معمولا،من زمانی که باشگاه میرفتم رژیمم داشتم ولی الان فقط سیستم نون خوردنم مثل زمان رژیممه دیگه چیزی و رعایت نمیکنم،اضافه وزن ندارم ولی حساسم کلا رو وزنم،دوست ندارم بره بالا

عزیزم بدون انگشت میشه معمولا،من زمانی که باشگاه میرفتم رژیمم داشتم ولی الان فقط سیستم نون خوردنم مثل ...

خب منم الان بعدرژیمم یعنی حتی کمبودم دارم بایداضافه کنم گفتم ببینم نون وبرنجم چقدرباشه که شکم نیارم پس توروزنان جوراباهروعده یه کف دست بدون انگشت بخورم خوبه؟یامثلاصبحانمابامیانوعده هاهرچقدرمیخام بخورم بعدنهارده لقمه شامم ده لقمه خوبه؟یازیاده

یعنی تویروزپنجتاتست جومیخوری؟

در ۲۴ساعت ۳تا نون تست جو

میتونی تقسیم کنی با هر وعده غذاییت یه دونه یا مثل من دو تا صبح و یدونه ظهر

شبم نون نمیخورم

اون موقع که رژیم بودم صبح ها یه تخم مرغ ابپز معمولا با ۲تا نون

میان وعده شیر و یه واحد میوه،ظهر ۸قاشق برنج و خورشت،شب ها یا سالاد یا دوتا فیله مرغ یا یه کاسه عدسی یا یه کاسه ماست بود معمولا

بعد شامم هم میوه داشتم هر قدر دوست داشتم،ساعت ۵به بعدم شکلات و هله هوله نمیخوردم،شامم ساعت ۷ عصر میخوردم،اب زیاد میخوردم،موقع خواب باز یه لیوان شیر

جای قند هم خرما

من اینجوری تو ۲۰روز ۸کیلو کم کردم بدونه اینکه گشنگی بکشم هروزم باشگاه ورزش هوازی میکردم

خب منم الان بعدرژیمم یعنی حتی کمبودم دارم بایداضافه کنم گفتم ببینم نون وبرنجم چقدرباشه که شکم نیارم ...

معمولا ۸تا ۱۰تا قاشق برای ناهار مناسبه

شب برنج و نون نخوری هیچ وقت شکم نمیاری

اگه شامت و زود میخوری و تحرکت زیاده ۱۰لقمه خوبه

واینکه بقیه چیزایعنی همه چی میخوری؟هله هوله

اره متاسفانه من خیلی هله هوله خور هستم فقط تو رژیمم نمیخوردم الان میخورم

2706