2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صبحونه خوردم گلامو تمیز کردم بهشون آب دادم قرآن خوندم الان هم فیلممو ببینم بلندشم شام درست کنم جارو ...

افرین

چ خانم پر انرژی هستی

ماشالا بهتتتتتت

حتما شوهرت خیلی دوست داره

چون معمولا اقایون عاشق خانمایی هستن ک هم تمیزن هم ب خودشون میرسن

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
2728
هیچی ۱۰بیدارشدم کارای خونه رو انجام دادم مادرم ناهاردرست کرد الانم نی نی سایت هعی!

دیگه چرا هعی😂

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
۷و ده دیقه بیدارشدم تا ۷و۵۰منگ بودم😐 بعدش درس خوندم دوباره درس خوندم بازم درس خوندم ۱۲و۴۵ اومدم تو ...

خخخخ

خسته نباشی 

مجردی؟؟؟ 

خخخخ خسته نباشی  مجردی؟؟؟

سلامت باشی گل 

بله مجردم

ی روز یکی بهم گفت...عشق یعنی وقتی دستشو برید توبیشتر دردت بگیره...❤همینقدرساده همینقدرعمیق...دوستت دارم دلیل زندگیم💫❤از۱دی دیگ پستی درج نمیکنیم 😾سایتو درست کنین دیگ مرسی اه😒
ممنون مهربون.مادرم هستش کمک حالم⚘

وای من عاشق سبزی پاک کردنم 

ی حال خیلی خوبی داره 

انگار زندگی جریان داره😍😂

نمیدونم هعی!این روزا اعصاب و حوصله هیچیو ندارم هعی!

میدونم عزیزم

همه الان همینن

اما چاره چیه 

پیر میشیم غصه میخوریم

فعلا همینی هم ک هست باید کیف کنیم

افرین چ خانم پر انرژی هستی ماشالا بهتتتتتت حتما شوهرت خیلی دوست داره چون معمولا اقایون عاشق خانم ...

بللله آدم باید همیشه مثبت فکر کنه و زیاد به ناراحتی های زندگی فکر نکنه

اینجوری همه چی درست میشه😉

2706