2410
2553

خب من 8 صبح پاشدم.. خونه رو جارو کشیدم 

تمیز کردم

لباسارو ماشین کردم

رفتم تو حیاط طناب زدم

ظرفارو شستم... سبزی هارو پاک کردم... ناهارمم گذاشتم و ساعت 11 نشستم پای درس یکم درس خوندم و الانم اومدم سایت

شماها چیکار کردین از امروز؟؟؟ 

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

@مهربونه_سایت  

@دختر_نی_نی_یار  

بیاین دوستای خوبم

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

۷و ده دیقه بیدارشدم تا ۷و۵۰منگ بودم😐

بعدش درس خوندم دوباره درس خوندم بازم درس خوندم ۱۲و۴۵ اومدم توگوشی تا الان😊

ی روز یکی بهم گفت...عشق یعنی وقتی دستشو برید توبیشتر دردت بگیره...❤همینقدرساده همینقدرعمیق...دوستت دارم دلیل زندگیم💫❤از۱دی دیگ پستی درج نمیکنیم 😾سایتو درست کنین دیگ مرسی اه😒

هفت صبح بیدارم شدم هشت کلاسای انلاینم روع شد تا ساعت یازده بعدش یکم رفتم تو گوشیو  نماز خوندم ب مامانم کمک کردم ناهار درست کردم ناهار خوردیم الان اومدم اینجا سر بزنم الانم میخوام برم درسای فردا رو بخونم همگی موفق باشید 

2714
۵ بیدار شدم صبحونه خوردم و کتاب خوندم بعدشم رنگ و اینا اوردم نقاشی کشیدم الانم ک تو گوشی😑

به به چ عالی

منم عاشق نقاشیم

اما زیاد نقاشیم خوب نیست

سلام عزیزم خوبی؟ از صبح فقط درحال سبزی پاک کردن .۲۰ کیلو قرمه خریدم و ۵ کیلو شوید ک خشک کنم

سلام عشقم 

تو خوبی

خسته نباشی عزیزم

پاشدم ناهار شرکتو پختم و فرستادم ظرفاشو شستم الانم ولو شدم

شرکت کجا

2706