1874
1955

یا فقط ی اخطاره

قط میکنن یعنی؟

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه.

خرید آنلاین ماهی و میگو جنوب / صید روز را با قیمت مناسب سفارش دهید

ن اولین اخطار قطع نمیکنن 😂ولی دفعه بعد قطع میکنن جریمه هم باید بدی

اگر میدانستم انسان را به خاک میسپارند خاک میشدم تا تورا به من بسپارند⁦♥️⁩⁦♥️⁩در جلگـه ی چشـمان «تــو» بـی تـاب تـرینـم...! 😍 دوصتٓ داشتَنَت ثٓال بہِ ثٓال پآکنِویسٓه مَشقَم شُدهِ^~^💕 •∞• پایـبندَم‌ تا "پایِ جان" بـه‌ تَمـامت💛💚وقتی دو نفر همو‌ دوست‌ دارند‌ (دیگه فاصله ی سنی مهم نیس)💙🥰‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎✶نَبـوده✶نيـست✶وَ نَخوآهَـد بود ✶عـَزيـزتَــر اَز تُ ✶ڪسى بـَرآىِ من..💚💚💚💚💚عشق من هر چقدر ڪه بیشتر میگذره ❣بیشتر میفهمم ❣ڪه چقدر دوستت دارم ...❣چقدر دیوونتم ❣چقدر منو تو بهم میایم ❣تو بهترین انتخاب عمرمے ،❣مغرورم بخاطر داشتنت ❣تا ابد و یک روز عاشقتم ...😍
1983

ا اخطار نه اخطار دوم بله

دلت که شکست سرت را بگیر بالا! تلافی نکن،فریاد نزن،شرمگین نباش.حواست باشد دل شکسته گوشه هایش تیز است...مبادا که دل و دست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی😔مبادا که فراموش کنی،روزی شادیش آرزویت بود...صبور باش و ساکت.بغضت را پنهان کن،رنجت را پنهان تر!زمین گرد است!!!😔 خنده ی تلخ من از گریه غم انگیز تر است کارم از گریه گذشته است به آن میخندم!!!!!
ن اولین اخطار قطع نمیکنن 😂ولی دفعه بعد قطع میکنن جریمه هم باید بدی

نوشته تا سوم پرداخت نشه قطع میشه

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه.
ا اخطار نه اخطار دوم بله

واقعاا؟

ممنون عزیزم

واقعاا؟ ممنون عزیزم

بله عزیزم

خواهش میکنم

دلت که شکست سرت را بگیر بالا! تلافی نکن،فریاد نزن،شرمگین نباش.حواست باشد دل شکسته گوشه هایش تیز است...مبادا که دل و دست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی😔مبادا که فراموش کنی،روزی شادیش آرزویت بود...صبور باش و ساکت.بغضت را پنهان کن،رنجت را پنهان تر!زمین گرد است!!!😔 خنده ی تلخ من از گریه غم انگیز تر است کارم از گریه گذشته است به آن میخندم!!!!!
1967
نوشته تا سوم پرداخت نشه قطع میشه

بستگی داره هرشهر فرق میکنه ولی بیشتر جاها قطع میکنن مخصوصا اگر بدهی معوقه داشته باشید.برای بدهی جاری هم اگر مهلت پرداخت گذشته باشه و بالای ۵۰ باشه قط میکنن

من از نزدیک بودن های دور می ترسم ...
بستگی داره هرشهر فرق میکنه ولی بیشتر جاها قطع میکنن مخصوصا اگر بدهی معوقه داشته باشید.برای بدهی جاری ...

با بدهی گذشتس،مهلتش هم گذشته