2726
عنوان

کتاب بازای عزیز دیجی کالاتخفیف خوبی زده ها بشتابین

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 118 پست
جز ازکل نیست ک ن؟

چرا هست 

چک کن 

ولی تخفیف نداره 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جز ازکلو تخفیف ۲۰درصدزده نظراروخونپم خیلی راغب شدم بخرمش البته فرداهم چک کنم شایدتخفیفش بیشترشد

چک کن دوباره... 

من کتاب خوب گیرم اومده با تخفیف 70 درصد 😂

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2728
همون ترجمش ک عکس چنتا چشم روشه؟ واقعااا؟؟؟اگه اینطوره یکیم واسه من بگیر😂

کدوم؟ 

چندروز پیش واقعا تخفیف هاش خوب بود... 

فعلا کتاب خوندن دیگه منسوخ شده بنظر من و جاش رو سالهای سال هست گوشی گرفته دیگه کتاب جایگاهی نداره

هیچ وقت جاش رو به کتاب چاپی نمیده وقتی که کتاب رو می خونید یه حسی لای صفحاتش می مونه 

منسوخ هم نشده 

من‌ طرف دار تکنولوژی هستم ولی این مورد نه

حیف بوی کتاب تازه نیست 

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬

بچه ها کاش به منم یاد بدید چه جوری خرید میکنید

اینترنتی 

من اصلا بلد نیستم 😓

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
ترجمه پیمان خاکساره این ترجمشومیگفتن خیلی خوبه

آره دیدمش تو دیجی 

بچه ها کاش به منم یاد بدید چه جوری خرید میکنید اینترنتی  من اصلا بلد نیستم 😓

عزیزم توگوگل برن دیجی کالا بعد ی قسمت وبت نام داره بعد بزنی شمارتومیدی کد میاد بعد کدوواردکنی دیگه همیشه شمارت هست هرچی باشه باپیامک خبرمیدن بهت روهرجی ک خاستی میرنی اضافه به سبدخرید بعد علامت سبد هست بالای صفحه فک کنم سمت چپ بعد حساب میکنی همشو و ارسال رومیزنی منکه بااینکه شهرستان بود خیلی زود دستم رسید حتی میتونی پرداخت درمحلو بزنی اگه تهران باشی ک خیلی راحته وسایل سوپرمارکتیم میتونی بخری بعد فک کنم گزینه انبارهم داشته باشه پاست نکه دارن تا روزای بعدچیزای دیگه خریدی بااوناباهم ارسال شه من ی بارخرید مردم وبسیارراضی بودم

2706