2733
2734
عنوان

سلام مامان های اقدامی تعیین جنسیت پسر لطفا بیاید دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4937 بازدید | 215 پست
سلام من واسه قبلیم همه کار از تاریخ تخمک گذاری و تغذیه و جوش شیرین و .... رعایت کردم دختر شد سر این ...

بچه شما قطعی گفتن پسره؟مگه ناخواسته نبود ؟چجور اعمال مفاتیح رو انجام دادی؟منطورتون نذر اسم محمد هست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😐😐😐😐😐😐😐😐😐

یا خدا چه کاریه اینهمه خودتونو معرض استرس قرار میدید و از خوردن خیلی چیزا محروم میکنید وقتی میدونید ربطی نداره به اینا!!!!

خوب یهو برید آی وی اف خلاص

ناگفته نماند اونم درصدی خطا داره که خوب البته درصد شدنش خیلی بالاتره

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
😐😐😐😐😐😐😐😐😐 یا خدا چه کاریه اینهمه خودتونو معرض استرس قرار میدید و از خوردن خیلی چیزا محروم ...

عزیزم منم قصد دارم چندماه دیگه اقدام کنم

شما نمیدونی آی یو آی برای تعیین جنسیت موثره یا نه؟هزینه آی وی اف زیاده

بجه ها واقعا همش خواست خدا هست ولی خب اینو هم قبول دارم که خدا هم دوست داره لنده هاش برای هدف شون تلاش کنن ولی نتیجه رو به خدا بسپاریم و راضی باشیم چون قطعا هر چی بشه همون برامون بهتر بوده ...

توی رژیم ها تون ارده شیره هم بذارید...

لطفا یکی منو لایک کنه♥️

2738
عزیزم منم قصد دارم چندماه دیگه اقدام کنم شما نمیدونی آی یو آی برای تعیین جنسیت موثره یا نه؟هزینه آی ...

عزیزم من چون تحربه ای ندارم شاید نتونم درست راهنمایی کنم ولی شنیدم درصد خطاش خیلی زیاده و ارزش نداره 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
سلام من واسه قبلیم همه کار از تاریخ تخمک گذاری و تغذیه و جوش شیرین و .... رعایت کردم دختر شد سر این ...

سلام عزیزم خدا حفظ کنه بچه های گلتو.. 

اول از همه توکل بخداست عزیزم خدا که بخواد حتما میشه..

فقط تغذیه و این حرفا که جواب نداره باید بسپاری به خودش چون توانا و بخشنده س ناامید نمیکنه بنده ش رو 

لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم🤲 خدایا شکرت🙏❣
صبحونه بجا لبنیات  ارده شیره حتما بخور  یا تخم مرغ اویشن حتما بهش بزن گرم بشه اگ دوست ن ...

من چون از اول علاقه ای به لبنیات ندارم کلا نمیخورم.تو این مدت هم همش حلوا شکری خوردم گاهی ام مربا 

صبح ها ناشتا فلفل سیاه نکوبیده بخورین 

میخوردم بعد اقدام دیگه قطع کردم تا موعدم‌.دعا کنید که این ماه باردار باشم

😐😐😐😐😐😐😐😐😐 یا خدا چه کاریه اینهمه خودتونو معرض استرس قرار میدید و از خوردن خیلی چیزا محروم ...

خب عزیزم چرا باید آدم اینکارو با بدنش بکنه میگن خیلی ضرر داره .وقتی خدا بطور طبیعی به آدم بچه بده نیاز نیست این کارها رو کرد و بدن رو در معرض خطر قرار داد این روش ها برای کسایی هست که ناباروری دارن..ایشاالله اون روز بیاد که هیچکس مشکل باروری نداشته باشه و خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه به حق ۱۴ معصوم.در ثانی همه کس هزینه این کارو ندارن

2706