2737
2734
عنوان

سلام مامان های اقدامی تعیین جنسیت پسر لطفا بیاید دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4937 بازدید | 215 پست

سلام خانما. من 4ماهه اقدامم. بچه اولمه خیلی دلم پسرمیخواد. تو این 4ماه خیلی سختی کشیدم. مخصوصا باوضع مالی بدی ک دارم. امروز روزتخمک گذاریمه. ازتون میخوام از ته دلای پاکتون برام دعا کنید نتیجه بگیرم این ماه. ازتون خواهش میکنم خانما. توروخدا برام دعا کنید

[QUOTE=166552290]سلام خانما من پارسال تو3ماه و2هفته بخاطر هماتوم ی سقط داشتم. الانم 4ماهه اقدامم. بچه اولمه خیلی دلم پسرمیخواد. تو این 4ماه خیلی سختی کشیدم. مخصوصا باوضع مالی بدی ک دارم. بخاطر همین وضع مالی دکترم نرفتم فقط این ماه رفتم پیش ی ماما اونم فقط لتروزول و آسپرین بهم داد. لتروزولو از روز 3پری خوردم آسپرینم هرروز نصفشو وسط نهار میخورم. توروخدا برام دعا کنید این ماه نتیجه بگیرم. از ته دل ازتون خواهش میکنم برام دعا کنید. توروخدا دعا کنید خدا بهم ی پسر سالم وصالح بده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانما. من 4ماهه اقدامم. بچه اولمه خیلی دلم پسرمیخواد. تو این 4ماه خیلی سختی کشیدم. مخصوصا باوضع ...

از خدا میخوام ایشاالله این ماه دامن هممون سبز بشه و خدا صدامونو بشنوه و همه رو به خواسته دلشون برسونه..شماهم ایشاالله موفق باشی و برسی به آرزوت. برای منم دعا کن آخر ماه بیبی چکم مثبت بشه سه ماه بیشتره تو عذابم.رژیم و خرجای زیاد و درگیری پیدا کردن تخمک گذاری و ...خیلی سخته 

خدا آخر این همه سختی رو شیرین کنه برامون چون فقط دست خودشه که هم تواناست هم بخشنده 

لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم🤲 خدایا شکرت🙏❣
2731
[QUOTE=166552290]سلام خانما من پارسال تو3ماه و2هفته بخاطر هماتوم ی سقط داشتم. الانم 4ماهه اقدامم. بچ ...

ایشاالله عزیزم.خدا بزرگه ناامید نباش و فقط از خودش بخواه.ما تلاشمونو کردیم ایشاالله جواب تلاش هامون رو میده یه پسر سالم و صالح🙏🙏 قبل از اقدام سوره یس و سوره فجر رو حتما بخون به همسرت قهوه بده دورکعت نماز حاجت بخون و بگو همسرت حین اقدام دست راستشو بزار پهلوی راستت ۷بار سوره قدر ۱بار ایت الکرسی و ۱بار دعای اللهم انی قد سمیه محمدا رو بخونین.توکل بخدا از همه چی مهمتره

عزیزم انشالله هرچی ازخدا میخوای بحق جلال و جبروت خودش بهت بده و دامنتو سبز کنه و دلتو خوش ولبتو خندو ...

مرسی عزیزم از دعای خوبت همچنین برای خودت❤🙏

2738
ممنون عزیزم خیلی کمکم کردی. انشالله خودتم هرچی ازخدا میخوای و آرزوته بهت بده و دست خالی از درگاهش بر ...

قربونت ان شاالله🙏🙏

اگه میتونی قبل اقدام آب هویج و توت فرنگی هم بخور واژنتم با محلول اب ولرم و جوش شیرین بشور.فقط جوش شیرین زیاد نباشه.  اگه مطمنی امروز روز تخمک گذاریته امشب و فردا شب اقدام کن

خرما هم باید این ماه زیاد میخوردی.ایشالله به خواسته دلت برسی

مارو هم بی خبر نذار

2706