2726

سلام مامانی های گلی که قراره اقدام کنید و یا در حال اقدام هستید بیاین کنارهم باشیم و از تجربه های هم استفاده کنیم بگین برای تعیین جنسیت چیکارا کردید منم خیلی مطالب دارم که بدردتون بخوره هدف ما کمک به هم هستش لطفا بی احترامی نباشه اینجا..ممنون از حضور گرمتون

لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم🤲 خدایا شکرت🙏❣

خدا بهمون نی نی بده چه دختر چه پسر فرقی نداره مهم اینکه سالم و صالح باشه. 

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خدا بهمون نی نی بده چه دختر چه پسر فرقی نداره مهم اینکه سالم و صالح باشه. 

بله عزیزم حق با شماست مهم اینه بچه سالم و صالح باشه ولی همه دوس دارن هردو رو تجربه کنن هرگلی بویی داره

خوردن گوشت زیاد باعث میشه نی نی پسر بشه من اینکارو کردم قبل اقدام نی نیم پسر شد الانم ۲۷ هفته هستم

خیلی تبریک میگم عزیزم خدا کوچولوت رو حفظ کنه بچه اوله؟

میشه یکم توضیح بدی چه کارهایی کردی من خیلی استرس دارم سه ماهه تو رژیمم

2706