2737
2739
عنوان

جدا کردن اتاق کودک از چه زمانی...

138 بازدید | 15 پست

به نظرتون بهترین زمان کی هست؟؟ یه روانشناس دینی ،علمی میگفت قبل از دوسالگی بچه‌هارو تو اتاق جدا نخوابونید خدایی نکرده ام‌صبیان میاد و بچه ممکنه بترسه 

هیچ ثروتی باارزش‌تر از 💖حال خوب💖 نیست....

هروقت بچه تونست راه بره اتاقشو جدا کن😀

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خانومی من گرخیدم با این نوشتت

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
2738
بعد از این که بچه رو از شیر گرفتی،مثه منو داداشم

آره میگفت بعد از دوسالگی اونم کم‌کم باید این کار رو انجام بدی

در اتاق ها باید اولش باز باشه باهاش حرف بزنی از اتاق خودت که خیالش راحت باشه حواستون بهش هست

هیچ ثروتی باارزش‌تر از 💖حال خوب💖 نیست....

بچم همیشه باید پیش من بخوابه تا وقتی شوهر کرد رفت دوست ندارم جدا از من بخوابه خیالم راحت نمیشه الان ۳ سالشه.البته دگم من و شوهرم در اتاق های جداگانه میخوابیم من و دخترم در یکی اتاق شوهرم در اتاق دیگری درو هم میبندیم در پذیرایی هم هیچکی نیست‌

آره میگفت بعد از دوسالگی اونم کم‌کم باید این کار رو انجام بدی در اتاق ها باید اولش باز باشه باهاش ح ...

خالم اوایل پیش خودش ميخوابوندش بعد ميزاشتش تو اتاق خودش،بعدش ی مدت میرفت تو اتاق خودش تا خوابش ببره بعد بر ميگشت،الان ۴سالشه خودش دیگه مبحوابه،فقط بعضی وقتا خالم ی سری بهش میزنه

لايك نكنيد لطفا😉

من از 18 ماهگی جدا کردم وقتی دیدم از تخت میاد پایین و خونه رو میشناسه. خیلی راحت شدم شبا مال خودمون شده حرف می‌زنیم آرامش داریم به گوشی نگاه میکنم. وقتی دیدی بچه ات توانایی داره حرفش و بگه جدا کن مادرم مشاور کودک هست یعنی کارمم کاملا علمی بود

هر مشکلی حداقل دو راه حل داره. یک سکوت. دو گذر زمان. 
بچم همیشه باید پیش من بخوابه تا وقتی شوهر کرد رفت دوست ندارم جدا از من بخوابه خیالم راحت نمیشه الان ...

عزیزم خود دانی ولی وقتی جا تو از همسرت جدا کردی طلاق عاطفی پیش میاد مردا درسته نمیگن ولی به هم مو نفس همسر در کنارشون حس آرامش میکنند امید وارم پشیمون نشی

هر مشکلی حداقل دو راه حل داره. یک سکوت. دو گذر زمان. 
2706