2726

یکی اینه 

منطقه غرب تهران - دفتر پستی فاز 3 اندیشهتلفن تماس: 02165555666موقعیت: تهران - شهریارآدرس: منطقه غرب تهران - دفتر پستی فاز 3 اندیشه شهریار - شهرک اندیشه - فاز 3 - روبروی شهرک عمران - کدپستی: 3168774453

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من فاز۲هستم،اینجا که اداره پست نداره،ولی شهریار اداره پستش تو شهرک اداریه،البته یکی از اداره پستاش

سلام اندیشه با ۶۰۰تونان نیشه خونه ویلای خرید

جای خوبیه برا زندکی ممنون نیشم راهنمایی کنید

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
سلام اندیشه با ۶۰۰تونان نیشه خونه ویلای خرید جای خوبیه برا زندکی ممنون نیشم راهنمایی کنید

بله جای خوبیه عزیزم و بجز فاز ۱،بقیه ی فازها نسبتا کوچه خیابانهای خلوتی داره،نه عزیزم فاز ۲ که می‌دونم ویلایی زیر ۱تومن اصلا نداره،فاز ۳هم قطعا نداره،نسبت به بقیه ی فازها باکلاس تره،شاید تو فازهای دیگه بشه پیدا کرد که البته بعید می‌دونم چون آپارتمانهاش بالای متری ۸تومنه

بله جای خوبیه عزیزم و بجز فاز ۱،بقیه ی فازها نسبتا کوچه خیابانهای خلوتی داره،نه عزیزم فاز ۲ که می‌دو ...

مرسی عزیزم ک جواب دادی💚💚💚

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.