2726

اصلادلم نمیخوادیادم بیاد،انقدم سوتی میدم،،،خدالگدم کنه یادم میادخجالت میکشم اه

من فکرمیکردم سالهابایدیکی یکی سپری شوندتاهربارآدم یک سال بزرگترشود..امااینطورنیست.این اتفاق  دریک شب رخ میدهد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااای ما یبار بازدید داشتیم از طرف دانشگاه بعد توی پارکی وایسادن واسه استراحت من شلوارم گیر کرده بود اون لا، حالت پرانتزی پامو باز کردم دربیاد یهو دیدم استادم از دور داره نگاه میکنه🤣🤦‍♀️🤦‍♀️ ایشالا که داشته یجا دیگه رو نگاه میکرده

2728

یکی دیگه هم الان یادم اومد

یبار بیرون بودم اولین بار بود تو یه محله ای میرفتم.  یه ماشین با سرعت داشت میومد یدفه نزدیک من رسید ترمز کرد .. منم خرذوق شدم سرمو تکون دادم یعنی مرسی بخاطر اینکه من رد شم ، وایسادی

دیدم داره تاسف‌بار نگام میکنه ، با دست اشاره کرد به به پشت سرم

برگشتم دیدم بعععله ، چراغ قرمز شده که وایساده😐😐😐

دیگه تا موقعی ک رسیدم خونه عین منگلا سرمو تکون میدادم ینی من کلا تیک دارم😐

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 

چندسال پیش سر کار دوتا چایی تو دستم داشتم میرفتم وقتی جلوی همکارم که یه پسر جوون بود رسیدم زمین خوردم کلا دراز کشیدم بعد به  حالت سجده مونده بودم نمیتونستم پااشم🤣🤣🤣

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
همین چن روز پیش آهنگ گوش میدادم بعد رفته بودم تو فاز همراش بلند میخوندم بعد اتاق من ی جوریه اگه پنج ...

واى چقدر بدددد😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂همسايه استفاده كردن ناراحت نباش

كارِ خدا نشد نداره😍🤲

وااای من بگم بترکیداینقدگیج بودم من راهنمایی بایه پسری دوست بودم همسایمون بودتوکلاس به دوستام گفتم اون منو خیلی میخوادبرام نامه عاشقانه نوشته الکیییی‌.بعد اومدم توخونه خودم یه نامه عاشقانه نوشتم چون میخواستم خط خوش باشه و طبیعی که به دوستام نشون بدم دادم مامان بیسواد ببره بده داداش اون پسره که بگه این درس روبرادخترم بنویس اونم ننوشته بود یادم میفته میخوام زمین دهن باز کنه ینی اون چه فکری کردچراعقل نداشتم 

..‌.

من افتضاح ترین وخجالت اور ترین کاری که انجام دادم وقتی نامزد بودم زیر گلوم کبود کرده بود هنوز یادم میاد خجالت میکشم از مامانم بعد ۱۱ سال واینکه سوتینم خونه مادر شوهرم زیر تشک جاگذاشته بودم وای یادم میاد اب میشم

2706