1874

من خودم يه پسرى بود كه خيلى دوسش داشتم توى دانشگاه و اون نميدونست...اوايل اصلا باهم كلاس نداشتيم،منم هميشه اخره كلاس خودمو ميپيچوندم و ميرفتم جلوى كلاس اون وايميستادم به بهونه يكى از دوستام كه تو همون كلاس بود ولى ميخواستم اون پسره رو ببينم😹😹😹😹بعد پسره كه از كلاس ميومد بيرون عين جغد توى صورتش نگاه ميكردم و زل ميزدم بهش😐😂🤦🏻‍♀️يه چندبارى هم فهميد برميگشت نگاه ميكرد

يه بارم داشتم با چشم ابرو همونجا به دوستام اشاره ميكردم وايسه كه ببينمش،پيره ديد دارم بهش اشاره ميكنم🤦🏻‍♀️😂

بماند كه بعدا باهم همكلاسى شديم و...حالا تعريف ميكنم بقيه ى كاراى ضايع ام رو😂😂😂

الان واقعا خجالت ميكشم بهش فكر ميكنم😂🤦🏻‍♀️

كارِ خدا نشد نداره😍🤲

همین زایمان طبیعی که کردم شرمگین ترین کارم بود😂😂

وزن شروع: ۷۹😣 -  وزن فعلی: ۶۱🤗 -  وزن هدف: ۵۹😍 ⁦❤️⁩ من به دنبه هایم وعده آب شدن داده ام...😁⁦❤️⁩ دوست عزیزی که اگه بچه ات یه لیوان از جهیزیه ات رو بشکونه یا اگه مادرشوهرت سرزده بیاد خونه ات زمین و آسمونو به هم میدوزی ، پس لطفاً دیگه نگو قانون دست و پای آدم رو میگیره و باید هرجوری که خواستیم زندگی کنیم☺️✌🏻 نمیشه هرجوری که خواستیم زندگی کنیم این قانون دنیاست....

دوستان تولیدکننده‌های گوشت و مرغ تخفیف گذاشتن برای تهران، با یخچال و کاملا بهداشتی هم میارن دم خونه تحویل میدن،

سایت به روز رسان داره میفروشه

بعدا هم كه باهاش همكلاسى شدم اون شاگرد تنبل كلاس بود

ولى چون هيچ بهونه اى نداشتم كه سر صحبت رو باهاش باز كنم يه بار رفتم بهش گفتم لطفا جزوتونو بده كپى كنم

پسره دوتا شاخ دراورد😂😂😂گفت والا من كلا جزوه ندارم

كارِ خدا نشد نداره😍🤲
1922

ضایع ترین کاری که تاحالا کردم این بود که اومدم از کراشم عکس بگیرم بعدا نگا کنم ، موقع عکس گرفتن گوشیم فلش زد😐😐😐

من عین بز داشتم نگاش میکردم اونم زل زده بود تو چشای من😐😐😐 

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 

من یبار زنگ زدم با معلمم حرف بزنم بعد این خیلی کم جواب تلفن میداد منم فک کردم جواب نمیده داشتم خمیازه میکشیدم با صدای بلند یهو جواب داد😑

به کوردی و ترکی مسلطم😎                            ۱۹ سالمه میخوام برای سومین بار کنکور بدم😇    عاشق پرستاریم😍👩‍⚕️                                 دعا کنید قبول شم سال بعد😊❤                    دومین کاربریمه قبلا @negar17777 بودم😉     دختر خوشگل تیرماهیم😋😍 
خب چیزی که شرمگینمون میکنه و تلاش داریم از ذهن پاک بشه چه کاریه بگیم و خجولتر بشیم 

نه اونجورى كه

مثلا خاطرات شيرين

اينايى كه من تعريف كردم برام شيرينه و نميخوام پاك بشه از حافظه ام

ولى خجالتم ميكشم از كارام😂😂😂

كارِ خدا نشد نداره😍🤲

لعنت ب من ک نصف زندگیم همش منحرف بودم😔

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
1911
یبار رییسم پشتشو ب من کرد منم پشتش داشتم شکلک در میاوردم یعنی برگشت منو با زبون دراز دید' قشنگ جیشید ...

😂😂😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

كارِ خدا نشد نداره😍🤲
بعدا هم كه باهاش همكلاسى شدم اون شاگرد تنبل كلاس بود ولى چون هيچ بهونه اى نداشتم كه سر صحبت رو ب ...

تو باید جزوه‌ی خودتو میدادی بهش میگفتی حیفه شما جزوه‌ی کامل نداشته‌باشین خیلی بااستعدادین😅حالا من خودم در حد تئوری بلدم فقط...وگرنه بلد نیستم واسه خودم کاری کنم 🤣🤣🤣🤣

اول اولش اسمم کمانچه بود، هر بار اکانتمو از دست دادم یه "ا" بهش اضافه کردم و هیچکس نمی‌دونه چقدر " ا" ی دیگه به این اسم اضافه میشه تو روزهای فردا‌... راستش چون بلد نیستم با اندیشه‌های تاریک کنار بیام! ولی هنوز معتقدم: " به جای نفرین به تاریکی، میشه شمعی روشن کرد..."🌱💜

همین چن روز پیش آهنگ گوش میدادم بعد رفته بودم تو فاز همراش بلند میخوندم

بعد اتاق من ی جوریه اگه پنجره باز باشه صدا قششششنگ میره بیرون ب بقیه واحدا هم میرسه

منم فک کردم پنجره بستس همینطوری عربده کشان چه چه میزدم بعد یهو دیدم پنجره بازه

ینی من دیگ نمیدونم چطو با همسایه هامون چش تو چش شم😑

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
1826

اصلادلم نمیخوادیادم بیاد،انقدم سوتی میدم،،،خدالگدم کنه یادم میادخجالت میکشم اه

من فکرمیکردم سالهابایدیکی یکی سپری شوندتاهربارآدم یک سال بزرگترشود..امااینطورنیست.این اتفاق  دریک شب رخ میدهد.

وااای ما یبار بازدید داشتیم از طرف دانشگاه بعد توی پارکی وایسادن واسه استراحت من شلوارم گیر کرده بود اون لا، حالت پرانتزی پامو باز کردم دربیاد یهو دیدم استادم از دور داره نگاه میکنه🤣🤦‍♀️🤦‍♀️ ایشالا که داشته یجا دیگه رو نگاه میکرده