2726
عنوان

از دست پسرم زدم تو سر خودم🤕🤕😪

607 بازدید | 68 پست

پسرم 3 سالشه خیلی بهونه گیر شده نق میزنه اعصابمو خورد میکنه امروز ب مرز انفجار رسیدم میخواستم ی بلایی سر خودم بیارم ک دیگه نباشم😐عصری یکی چیپس تو خونه بود آوردم دادم بهش همشو خورد باز یکی دیگه خواست منم گفتم نیست عزیزم اونم هی میگفت من چیپس میخوام بعد منم هی میگفتم مامان جان تموم شده باز میخرم واست میگفت نع من الان میخوام گفتم پاشو برو تو کابینت نگاه کن ببین نیست رفته در یخچال باز کرده نشسته جلوش گریه میکنه چیپس میخوام (حالا یکی ندونه فک میکنه من چیپسا رو تو یخچال جا ساز میکنم😐)منم دیدم نمیتونم خودمو کنترل کنم رفتم تو اتاق بغض گلومو گرفته بود دو تا دستامو بردم بالا زدم تو سر خودم محکماااا😐(خل مغز ک میگن منم☹️🤕)  (از عصبانیت دچار سندروم دست بی قرار شده بودم باید یکیو میزدم تا آروم بگیرم😐)خلاصه آروم شدم اومدم بیرون بغلش کردم گفتم مامان جان دیدی نیست پسرمم گفت باشه پس یکی واسم بخر منم گفتم چشم دوتا میخرم بعدم شروع کردیم ب بازی😣فقط میخواست من خودزنی کنم تا آروم شه😩😢

شمام از این اوضاع دارین تو خونه؟ 

😂😂😂😂😂😂😂😂هنوز دخترم کوچیکه.ولی در آینده ای نه چندان دور میبینم‌همچین روزایی رو

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این جور مواقع زیاد پیش خواهد آمد که واقعا بعضیاش رو نمیشه مثل چیپس تهیه کرد. این جور وقتها باید فکرش رو منحرف کنی از قضیه و چیزی که راحته و قابل دسترس جایگزین کنی. 

عوض اینکه خودتو بزنی، ببرش حموم و آب بازی کنید یا اسباب بازی بیار

ازین بدتراش دارم من.

میگه پاشو پنکک درست کن زود باش بدوووووو.

وقتی میارم میگه پاستیل خواستم من نه پنکک😩

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2706