2733
2734
عنوان

کیا دختر نوجوان دارن ؟

1817 بازدید | 58 پست

سلام دخترم ۱۲ سالشه تقریبا یکساله که بدغذا شده یک مدت لب به گوشت نمیزد که با اینکه مولتی و اهن میدم افت فشار کرد دیگه ترسید میخورد الان باز همونجوی شده اعصابمو خورد میکنه خیلی کم غذا میخوره قدشم بلنده نمیدونم چیکارش کنم

پریود میشه ؟یا از نظر جسه لاغرع ؟

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دخترمن ۱۱سالشه گوشت نمیخوره ولی خداروشکر خیلی خوش خوراکه

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2738
اره میشع قدش ۱۶۳ وزنش ۵۸

بنظرم اوکیه قد و وزنش شاید برا چاق نشه کم میخوره

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
اره میشع قدش ۱۶۳ وزنش ۵۸

شاید جسه و ژنتیکش همینه 

پدرش لاغره ؟یا عمه و عمو و خاله و اینا 

به ژنه 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
من که نههه ولی تو سرش افتاده مدل بشه 😒😒😒

خب پس همینه

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2706