2726
یه مرکز دندانپزشکی که خوب باشه و ترجیحا با بیمه تامین اجتماعی هزینه ای کمتر داشته باشه رو معرفی کنیم تا دو ساعت دیگه دارم می رم دندانم شکسته درد می کنه
خواهشا اگه تجربه دارین بنویسید
عزیزم درمانگاه قاضی طباطبایی تو ضرابخانه (اول پاسداران، تو خیابان امیر ابراهیمی) قبلاً که برادرم اونجا بود کارشون خیلی خوب الان نمی دونم. مربوط به دانشگاه شهید بهشتیه و بیمه هم قبول می کنه.
درمانگاه بیمارستان میلاد هم هست. همکارم اونجا رفته راضی بود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه الان فکر نکنم کاری برات بکنن. ولی اگر دندونت عصب کشی بخواد (می گی شکسته) بهتره بری همون قاضی طباطبایی . آخه اگه خوب عصب کشی نشه دوباره پدرت رو درمیاره. ممکنه میلاد شلوغ باشه خوب نرسن.
سلام ببین یه جارو بهت معرفی می کنم برو کارشون حرف نداره
هم با بیمه تامین اجتماعیه هم کارش خوبه قیمتاش هم پایینه مثلا یه عصب کشی که همه جا 100 هزار تومنه این 40 تومن میگیره
البته اینم بگم فقط صبحا هستش ساعت 6 صبح باید اونجا باشی چون براش صف میکشن
میدان قیام پل ری نرسیده به پل آهنگ درمانگاه ولی الله دکتر بوشهریان
دندان پزشکی میلاد افتضاحههههههههههههه من برای چند تا دندونم رفتم اونجااااا بعد دندونم درد گرفت رفتم یه درمانگاه دیگه عکس از تمام دندون هام گرفت تمام اونایی که تو میلاد پرشده بود گفت اصلا خوب پر نشده .... همسرم هم رفته بود یه دندونش که اونجا پرکرده بود مواد داخلش ریخت یه دندونش هم شکست
ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
دندان پزشکی میلاد افتضاحههههههههههههه من برای چند تا دندونم رفتم اونجااااا بعد دندونم درد گرفت رفتم یه درمانگاه دیگه عکس از تمام دندون هام گرفت تمام اونایی که تو میلاد پرشده بود گفت اصلا خوب پر نشده .... همسرم هم رفته بود یه دندونش که اونجا پرکرده بود مواد داخلش ریخت یه دندونش هم شکست
ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
اگر برای کودکت می خوای -مرکز لبخند کودک من - پیشنهاد من است چون من دخترم4 سالشه و خیلی ناسازگار . 10 جا بردم هیچ جا ننشست و معزل شده بود تا یکی از مامانا آدرس این کلینیک تخصصی راداد بردمش اونجا دخترم با دیدن تاب وسرسره واتاق بازی ترس از دندانپزشکی را فراموش کرد با مزه اینکه خانم دکتر لیلا کرایه چیان با آواز وشعر وحوصله دخترم را نشوند وتمام دندو ناشو درست کرد خیلی راضی بودم . مهمتر اینکه قیمتاش هم نسبت به آماری که از بیرون داشتم منصفانه بود
روزهای پنج شنبه فقط بیهوشی روی کودکان ناهمکار و کودکان استثنایی انجام می ده با تجربه ای که دارم بهتر قبلش وقت بگیرید تا معطل نشی . می تونید تو گوگل اسم مرکز را سرچ کنید تا پیداش کنید.
من با رها موافقم میلاد یا جاهای دولتی مثل امام خمینی جای خوبی نیست طرف حوصله نداره یکم با بچه خوب رفتار کنه . آدم یکم بیشتر هزینه می کنه ولی این رفتار های بد را هم با بچه اش نمی کنن
2706