2726
منم شنیدم که میگن رسیدگی  میکنند   اما شنیدن کی بود مانند دیدن

خوب من دیدم 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ادرسشو ن الان فرق کرده  کجا هست

تهران خیابان ولیعصر بالاتر از چهارراه امام خمینی روبروی کلانتری ۱۲۹جامی نبش خیابان پاستور  کوچه دربند افشار پلاک ۱۱ دبیر خانه قوه قضاییه تلفن ۰۲۱۶۶۴۶۲۵۰۰ داخلی ۱۱۹ ۱۲۳

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
2728
ممنون عزیزم   ان شاالله یکی به دادمون برسه

خواهش میکنم عزیزم حتما یکی بدادمون میرسه به امید خدا 

خواهش میکنم عزیزم حتما یکی بدادمون میرسه به امید خدا 

سلام عزیزم خوبی 

یه سوال؟

میتونم خواهش کنم ازتون یه ذکر یاعلی بحق علی بگید به نیت قلبم برسم ، خیلی خیره نیتم❤ میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره ، خدارو قسم میدم به آبروی پاک حضرت زهرا هر کس دعا کرد خدا اول خودش رو حاجت روا کنه....❤