2737
2734
عنوان

کسی تونسته سینوزیتشو درمان کنه؟😕

1226 بازدید | 102 پست

بچه ها من دائم سردرد دارم قرصم میخورم چندروز خوبم باز عود میکنه شبا نفسم میگیره

همش خستم چیکار کنم

درمانش چیه

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن

برگ اوکالیپتوس پیدا کن یکم بخور بده 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فقط همین علائمو داری؟منم همینطور اما نمی‌دونستم سینوزیته

اگر عشق در زندگی ات باشد...جای خالی خیلی چیزها برایت پُر میشود...اما اگر عشق نباشد...مهم نیست در زندگی ات چه چیزهایی داشته باشی...هرچه داشته باشی باز هم چیزی کم داری...
2728

سرم شستوشو بگیر مجراهاتو بشور باش البته کار سختیه من انجام ندادم ب شخصه ولی دوستم میگف خیلی تاثیر داره

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2738

اگه سینوزینت داری عنبر نسا دود کن تو خونه ولی اگه در اثر کم خونیه باید قرص استفاده کنی چای رو قطع کنی 

و اگر هیچ کدوم نیست باید چیزای سرد نخوری بالاخص سرکه 

شانس چیست؟شانس همان کار مثبتی هست، که تو در طبیعت انجام دادی و طبیعت به تو، یک کار خوب یا یک انرژی ‌مثبت بدهکار است و باید به تو، یک سود بدهد یا یک انرژی مثبت برساند.چند راه بازگشت انرژی:از نظر سنتی:تو نیکی میکن و در دجله انداز،که ایزد در بیابانت دهد بازاز نظر قرآن:هر کس ذره‌ای بدی و خوبی کند به او باز می‌گردداز نظر بودا:قانون 'کارما' یعنی هر چیزی کار ماست و به ما بر می‌گردد.از نظر متافیزیک:انرژی در طبیعت از بین نمیرود. وقتی انرژی‌ای رها میکنی حالتش عوض میشود و بر می‌گردد..                                                      جهان به اعتبار خنده تو زیباست بهشت من همین دقیقه ها همین جاست😊                            خدایا شکرت  خدایا شکرت خدایا شکرت                                 ❤💙💚💛🧡💜💖

منم بودم یه باد میخورد توو سرما بهم فورا سردرد میشم ۵ساله قبل جراحی زیبایی بینی انجام دادم ب دکترم گفته بودم این مشکلو دارم بعده عمل خوب شدم فکنم دکتر وسطه عمل با سینوسام ی کاری کرده😉

خدایا شُکرت❤🧿
فقط همین علائمو داری؟منم همینطور اما نمی‌دونستم سینوزیته

صورتمو پیشونیمم درد میکنه، سردردم صبحا شروع میشه

چیز سرد میخورم بدتر میشه چیز گرم بهتر میشه

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
2706