2737
2734

دیشب تاپیک زدم چند نفر بهم گفتن چرا با خودت خوراکی نمیبری 

خیلی ذهنم مشغول شد من تاحالا از خونه چیزی برنداشتم 

شما چی از خونه میوه و خوراکی و غذا برمیدارید؟؟

کسی هست مثل من باشه کلا هیچی برنداره؟؟؟

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

اره هله هوله باید باشه میوه هم اکثرا میبریم ن همیشه

تاریخ انقضات تموم شده واسه همینه از Callتبدیل شدی به Missed Call  خب خب میخوام یه یادی کنیم از کسایی ک کنار ما بودن و الان کنار ما بودن ارزشونه  ببین معرفت خدایی هنوزم یه یادی ازت میکنم . ببین من یه بار بهت گفتم ن هنوزم جوابم همونه واقعا یه ادم تا چه قدر میتونه نامرد باشه بلاک کردنت از همه جا کافی نبود اومدی اینجا هه اسکار سمچ ترین فرد میرسه به تو ببین من باهاش دعوا کنم .قهر کنم و ... هیچ وقت از عشقم بهش کم نمیشه اینو تو سرت فرو کن شاید عقلی پیدا شد متوجه حرفم شدی یکم ادم حسابت کردم دور برندارتت اون کسی هم ک فرستاد اینجا بهش بگو عقده ای جای دیگه این ذات کثیفت نشون بده سرم درد میکنه حوصله بحث ندارم فقط میخوام بخوابم دیگه تمامش کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگ مسافرت برم اره 

واسه ی دور دور ساده چرا باید خوراکی ببرم😐

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
2738

قبل کرونا یا کلا؟

قبل کرونا در حد میوه و شام توراهمون مثلا الویه چون شوهرم خیلی دوست داره برمیداشتیم و فلاسک چای 

اما الان ک کروناس ماه پیش رفتم آزمون داشتم شهر دیگه تنقلات و میوه و شام و چای و مواد شوینده و هممممممه چی رو واسه یه روز برداشتم 

اگ مسافرت برم اره  واسه ی دور دور ساده چرا باید خوراکی ببرم😐

🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2706