2726

اونایی ک در جریان زندگی من هستن بیاین...یکساعت پیش با شوهرم حرف زدم و گفتم میخوام ازش جدا بشم ...میگه نه میام توافق کنم نه طلاقت میدم ...گفت ب اونجا برسه نمیزارم هیچ کدوم تون زندگی زندگی کنید منظورش خواهرامه...گفت ب اونجا برسه من هیچ کدوم از وسایلم رو بهت نمیدم وسایلم رو باید بدی و طلاق بگیری منم گفتم باشه عصر ماشین میگیرم وسایل خودمو میبرم گفت نمی زارم ببری...بعدم گفت ب اونجا نمیرسی نمی زارم ک بعد طلاق و ببینی و جفتمون رو میکشم ...

من الان با این چیکار کنم چرا حرفش و نمیفهمم یکبار میگه وسایل تو ببر میگم میبرم میگه نمی زارم

یا از یه طرف میگه طلاق نمیدم از یه طرف میگه به طلاق برسه وسایلمو میگیرم 

خدایا مرسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اوه اوه یادمه همونی که لیست کرده بودی

یک قدم عقب بری ده قدم هولت میده

محکم وایستا بگو حق نداری و شهر هرت نیست

درسته نمیتونه مهریه بده ولی تو میتونی با مهریه تحت فشارش بذاری

بابت تهدیداشم نترس کم نیار غلط میکنه

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
اوه اوه یادمه همونی که لیست کرده بودی یک قدم عقب بری ده قدم هولت میده محکم وایستا بگو حق نداری و ش ...

میترسم ازش اگه منو بکشه چی؟چرا تکلیفش با خودش مشخص نیست ؟بنظرت خونه رو ترک کنم

خدایا مرسی
تاپیک زندگی من و تصمیمم رو بخون...دوست داشتنش مسموم

تو این زندگی نمون

تاپیکتو خوندم

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین
میترسم ازش اگه منو بکشه چی؟چرا تکلیفش با خودش مشخص نیست ؟بنظرت خونه رو ترک کنم

از ترس تهدیداش میخوای تا آخر عمر کنارش زجرکش بشی؟ مردک روانی!

یادت نره ترس برادر مرگه

و آدما ترس همدیگه رو بو میکشن و حس میکنن و جری تر میشن

وقتی قوی و جسور باشی خودش غلاف میکنه

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
میترسم بفهمه این دفعه تصمیمم قطعیه بلائی سرم بیاره

سنگ بزرگ نشانه نزدنه

این همه زن طلاق گرفتن مگه کشتنشون؟ 

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین
2706