2737
2734
عنوان

بیاین براتون صلوات بگم

71 بازدید | 9 پست

لایکتون کردم یعنی صلواتتونو گفتم .شمام اگر لطف کنین بی زحمت ی صلوات برای شفای همسرم بفرستیم بستریه بخش ccu

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام گلم خوبی همسرت حاش چطوره؟

بستریه سی سی یو .دکتر گفت ۲۰ درصد قلبش فقط کار میکنه 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
بستریه سی سی یو .دکتر گفت ۲۰ درصد قلبش فقط کار میکنه 

فدات بشم الهی به حق حضرت موسی بن جعفر خوب شن 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
فدات بشم الهی به حق حضرت موسی بن جعفر خوب شن 

ممنون عزیزم .والا دیگه انقدر خودمو مث مرغ پرکنده زدم ب اینور اونور انقدر حرف شنیدم از دکتر انقدر گریه کردم .چند سال پیر شدم .دکترش دیروزگف  همین ک زنده بمونه بتونیم نجاتش بدیم باید خدا رو شکر کرد ....

2738
ممنون عزیزم .والا دیگه انقدر خودمو مث مرغ پرکنده زدم ب اینور اونور انقدر حرف شنیدم از دکتر انقدر گری ...

قربونت بشم انشالله این روزها تموم میشه و شوهرت دوباره سلامتیش رو بدست میاره فقط بخدا امید داشته باش تو بارداری زود دعات مستجاب میشه برات دعا میکنم 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
قربونت بشم انشالله این روزها تموم میشه و شوهرت دوباره سلامتیش رو بدست میاره فقط بخدا امید داشته باش ...

ممنونم .سالم و سلامت باشین خودت و خانوادت و عزیزات